Çözüldü Smoke Patch 19 nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efe00817

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5600H GTX 1650 8GB RAM
Şu an part 3 iniyor hepsi inince nasıl kuracağım. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-22 150552.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-22 150552.png
    106,2 KB · Görüntüleme: 55
Konu açılmayacaksa neden var bu forum konu açarken senden izin mi alacaktı alakalı veya alakasız kimse konu paylaşmasın o zaman forumuda kapatalım komple nasıl fikir güzel değil mi?

Konu açılsın tabii ki zaten arkadaşımız aslında şunu demeye çalışıyor birçok yerde bunun çözümünü varken neden konu açma gereği duydun zaten basit bir şey SmokePatch indirdiği sitede nasıl kurulacağı var yazıyor adım adım her şeyi geçtim sadece YouTube gibi yerde 100 lerce video vardır. Burada kimse neden konu açtın diye yargılamaz öyle hakkada sahip değil ama her konuda açılmamalı bence önce biraz Search yapmalı.

Konu açılsın tabii ki zaten arkadaşımız aslında şunu demeye çalışıyor birçok yerde bunun çözümünü varken neden konu açma gereği duydun zaten basit bir şey SmokePatch indirdiği sitede nasıl kurulacağı var yazıyor adım adım her şeyi geçtim sadece YouTube gibi yerde 100 lerce video vardır. Burada kimse neden konu açtın diye yargılamaz öyle hakkada sahip değil ama her konuda açılmamalı bence önce biraz Search yapmalı.

Ya arkadaşım adam belki muhabbet kurmak istiyor bizimle yardımlaşmak istiyor neden konu açamasın Allah Allah şaka gibi insanlarsınız biliyorsan yap yorumunu istemiyorsanda laf olsun diye laf söyleme geç konuyu gelipte adama neden Search yapmadın deme hakkınız yok neden size hesap vermek zorunda bu arkadaş canı açmak istedi açmış e onayda almış sizene kardeşim adamın konu atması size mi batıyor anlamıyorum ki cevaplama geç.

Geri
Yukarı