SN750 SSD ibaresi görünmüyor

ucuskan

Decapat
Arkadaşlar herkese merhaba,

Notebook'um için 1 TB SN750 NVMe M.2 SSD alıp taktım. Kendinde takılı olan ayrıca 250 GB SN730 SSD bulunuyor.
Yeni almış olduğum SSD için hiçbir yerde SN750 ibaresini göremiyorum, onun yerine ürün kodu WDS100T3x0C olarak görüyorum. Bu durum normal midir? SSD için hız testlerinde hiçbir problem yok. Laptop'ta var olan diğer SSD için SN730 ibaresini sondaki görselde görebilirsiniz ama SN750 olan model için göremiyorum. Bu durumun normal olup olmadığı konusunda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Ekran Alıntısı1.JPG

Ekran Alıntısı2.JPG

@Dark Lord of the Sith
@Ramazan Ö

Yine ben. Yardımlarınızı rica eder iyi geceler dilerim.

Son düzenleme:
Tekrar selamlar, konudan sapıyor muyum bilmiyorum fakat bu SSD'yi takıp DotA2'yi yükledikten sonra, önceden 95% civarı olan GPU kullanımı 65-70% aralığına geriledi, CPU kullanımı da daha önce 10% seviyesindeyken şu an 30% seviyesinde ve işlemci sıcaklığı eskiye nazaran artmış durumda. Bu arada MUX'dan sadece GPU açık. SSD sıcaklığı oyun oynarken en fazla 61 derecede.

Bu durumun SSD ile alakası var mıdır? Bunun dışında 2 durum daha var,
1)Masaüstünü yeni aldığım SSD'ye konumlandırdım(DotA2 ile aynı diskte)
2)DotA2 dün güncelleneme almış.

Yoksa yaşamış olduğum Bottleneck durumu, SSD'den bağımsız olarak yukarıda saydığım 2 durumdan mı kaynaklanmaktadır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme kaynaklı olabilir. İsim konusana fazla takılmayın. Üreticiler böyle seçmiş olabilir.

Geri
Yukarı