Çözüldü Snapchat %60 pil tüketimi gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SesszNinja1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Snapchat'e 12 dk bakmışım şarjım 100'du 96 şarjım kaldı ama %60 pil tüketimi gösteriyor ve bu azalıyor uygulama kapalı olmasına rağmen. Ben bu fotoğrafi çektiğimde %60 pil tüketimi gösteriyordu şu an %50 ve her geçen saniye azalmaya devam ediyor. Çok saçma. Bu neden olur?

Dosya Ekleri

• IMG_20240106_201951.jpg
    IMG_20240106_201951.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 24
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, Snapchat'e 12 dk bakmışım şarjım 100'du 96 şarjım kaldı ama %60 pil tüketimi gösteriyor ve bu azalıyor uygulama kapalı olmasına rağmen. Ben bu fotoğrafi çektiğimde %60 pil tüketimi gösteriyordu şu an %50 ve her geçen saniye azalmaya devam ediyor. Çok saçma. Bu neden olur?

100'den 96 ya kadar olan şarjı %60 Snapchat'te kullanmış olabilir misiniz?

100'den 96 ya kadar olan şarjı %60 Snapchat'te kullanmış olabilir misiniz?

Çözüm
Ayarlar>Uygulamalar>Snapchat>Pil>Arka planda çalışma diye ayarlayın daha az pil kullanır.
Yok yani daha az önce hesabıma giriş yaptım Max 10 dk kullandım zaten de i ayrı mevzu bide kendi kendine kullanım yüzdesi düşüyor Instagram'da tam tersi arkaplanda açık olmadığı halde artıyor.

100'den 96 ya kadar olan sürede %60 Snapchat'te kullanmış olabilir misiniz?
Çok mantıklı kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı