Çözüldü Snapchat hesap silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Herkese merhaba. Snapchat hesabımı yıllar önce açmıştım ve kullanmıyordum. Kullanıcı adımı sevmediğimden ve sıfırdan başlamak istediğimden dolayı silip yeni hesap açmak istiyorum. Galiba 30 gün bekleme süresi varmış silmek istedikten sonra. O süre zorunlu mu? Başka yolu yok mu beklemeden silmenin? Bir de hesabı silersem aynı numara ile yeni hesap kurabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Çözüm
Galiba 30 gün bekleme süresi varmış silmek istedikten sonra. O süre zorunlu mu? Başka yolu yok mu beklemeden silmenin?
Hesabı kapatmanız için, 30 gün beklemeniz gerekiyor, bu süre zorunlu ve güvenlik için, hesabınızın silmesinin başka bir yolu yoktur.
Bir de hesabı silersem aynı numara ile yeni hesap kurabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.
Evet, hesabınız 30 günü geçtikten sonra aynı numara ile yeni hesap açabiliyorsunuz.
Galiba 30 gün bekleme süresi varmış silmek istedikten sonra. O süre zorunlu mu? Başka yolu yok mu beklemeden silmenin?
Hesabı kapatmanız için, 30 gün beklemeniz gerekiyor, bu süre zorunlu ve güvenlik için, hesabınızın silmesinin başka bir yolu yoktur.
Bir de hesabı silersem aynı numara ile yeni hesap kurabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.
Evet, hesabınız 30 günü geçtikten sonra aynı numara ile yeni hesap açabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı