Snapchat'ten dava açılır mı?

Snapchat'te birisine hakaret ettim SS aldı, engelleyip hesabı kapadım. İnternete baktığımda hiç Snapchat'le alakalı dava falan bulamadım ama dava açabilir mi? 18 yaş altnda bu arada.
Hakaret bir suçtur. Suç işlediğinize göre karşınızdaki kişi sizi şikayet etme hakkına sahiptir. Ayrıca hesabı kapatmanız hiçbir şeyi değiştirmez, hesabı kapatsanız bile verileriniz saklanır.

Snapchat'te birisine hakaret ettim SS aldı, engelleyip hesabı kapadım. İnternete baktığımda hiç Snapchat'le alakalı dava falan bulamadım ama dava açabilir mi? 18 yaş altnda bu arada.

Nasıl olsa Snapchat'ten küfür ettim deyip geçmeyin devletin her şeye erişimi var. Bütün veriler saklanıyor istediği zaman devletin bunlara erişimi var bu unutulmamalı.

Hakaretin sonuna olduğunu düşünüyorum kelimesini getirmediyseniz şahısa yönelik suç sayılır.

Hocam aslında çok da sorun değil durum sebebi ise çok uğraşacağını zannetmiyorum günümüzde avukat tutmak pahalı artık.

Snapchat ile alakalı dava bulamazsın zaten davayı Snapchat açmaz, hakaret ettiğiniz kişi açar. Snapchat'ten sadece sizin bilgileriniz talep edilir.
Hesabı sildim 1 aya zaten tüm veriler gidecekmiş sizce 1 ay olmadan bir sonuç çıkar mı? Cimer falan verirse zaten ondan bir şey çıkmaz aylar sürüyor o, kız 18 yaş altı babasına göstereceğini falan sanmıyorum.

Geri
Yukarı