Snapchat'ten dolandırıldım

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ne yaptın kral son durum nedir?

Kral başına hiç geldi mi? Nasıl bu kadar eminsin?
Reis vallahi yazın bana yazmıştı beni baya korkuttu 10 25 dolarlık hediye kartı atmıştım adam engelleme cart curt dedi geçen yine yazdı bi 10 dolarlık daha aldım da birdaha at birdaha istemiyxrm falan dedi bende alırken para gitti işte dedim para gitti alamadım gelince yazarım cart curt dedim yazmadım dün yazdı adam ondan sonra akşamüstüde yazdı açmadım cevap vermedim valla biraz zaman geçsin engelliycem inşallah sıkıntı olmaz hiçbirimize eklemeyin yabancı arkadaşlar

Reis vallahi yazın bana yazmıştı beni bayağı korkuttu 10 25 dolarlık hediye kartı atmıştım adam engelleme cart curt dedi geçen yine yazdı bir 10 dolarlık daha aldım da bir daha at bir daha istemiyxrm falan dedi bende alırken para gitti işte dedim para gitti alamadım gelince yazarım cart curt dedim yazmadım dün yazdı adam ondan sonra akşamüstüde yazdı açmadım cevap vermedim vallahi biraz zaman geçsin engelleyeceğim inşallah sıkıntı olmaz hiçbirimize eklemeyin yabancı arkadaşlar.

Hocam benim başıma da geldi heyecandan bende 60 dolar verdim sonra beni rahat bırakacağını söyleyip snapten çıkardı beni. Olayın üstünden 3 gün geçti hala çok kötü durumdayım önerebileceğin bir durum varsa aktarır mısın Instagram'dan da engelledim snapten de engelledim.

Eğer cinsel fotoğraflar atmadıysan bir şey olmaz.
Atmış hocam. Kılıçtan bahsediyor.

Hocam benim başıma da geldi heyecandan bende 60 dolar verdim sonra beni rahat bırakacağını söyleyip snapten çıkardı beni. Olayın üstünden 3 gün geçti hala çok kötü durumdayım önerebileceğin bir durum varsa aktarır mısın Instagram'dan da engelledim snapten de engelledim.
Hocam diğer hocalarımın dediği gibi yeni tanıştığınız herkese hemen özel fotoğraflar atmayın.

Son düzenleme:
Zamana bırak kardeş snap kullanıcı adını değiştir daha gelmez büyük ihtimalle dua et yapacak birşey yok adı neydi hesabın

@Fear77 dostum bir sorun olmadı değil mi
Arkadaşları iyi forumlar. Şimdi anlatacağım konu biraz trajikomik. Bir ara tekrardan arkadaşımdan görüp Hoop uygulamasını yükledim. Bildiğiniz gibi bu uygulama ile dünyanın farklı yerlerinden insanlarla tanışabiliyorsunuz. Uygulamayı yüklerken aklımda yurt dışından biriyle belki tanışırım da bir şekilde yakınlaşıp oraya giderimdi.

Bir gün istek kutumda yabancı birinden istek gelmişti. Bu bir kızdı ve Amerika'da yaşıyordu. Ben de kabul ettim ve konuşmaya başladık. Uzun bir süre normalce muhabbet ediyorduk. İlk tanıştığımızda fotoğraf falan istedi nasıl biri olduğumu görmek için ben de galeriden güzel iki fotoğraf attım, daha sonra bundan falan istedim bu da attı. O şekilde neredeyse her gün neredeyse konuşuyorduk tabii saat farkı olduğundan bazen mesaja 12 saat falan sonra cevap verdiğim bile oluyordu.

Bu benim Instagram'ı falan da aldı. Neredeyse 1 hafta muhabbet ettik. Bazen Amerika'ya gelme muhabbeti falan da dönüyordu. Sonra bir gün bu bir akşam bir anda yaramaz mısın gibi bir soru sordu. Oradan konu cinsel muhabbete doğru kaydı. İşte malum fotoğraflar attı sonra bu da istedi filan. Ulan sonra bir baktım bu benim attığım tüm fotoğrafları (kılıcımla da dahil olanları) bir arşiv yapmış ve bir anda bana attı. Daha sonra uzunca bir mesaj atıp eğer ona para göndermezsem bunları yayacağını ve peşimi bırakmayacağını söyledi. Anlık ufak çaplı bir şoktan sonra engelledim.

Ertesi gün İnstagram hesabımı aldığını hatırladım fakat takip atmamıştı ve takipçilerimde göremezdi. Ben de ne olur ne olmaz diye tüm hesaplarımı dondurdum. Olayın üzerinden tam bir hafta geçti ve eğer dediğini yaparsa tüm çevreme rezil oluruz. Sizce bu basit bir oltalama hilesi mi? Yoksa başıma bir şey gelir mi? Tavsiyeleriniz neler?
Kanka ben de dün aynısını yaşadım herhangi bir şey olmuyor dimi cevap verirsen sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı