Snapcraft ile GeForce NOW kullanımı

phanmetal

Picopat
Dostlarım ben GeForce NOW'u çok güzel kullanıyorum. Öyle ki Deaht Stranding oyununu 60 FPS, Full ayarlar ve 1080P'de çok güzel bir şekilde saatlerce oynuyorum. Ve tekrar bitirmek güzel olacak.
Hazır eOS 6 Beta çıkmışken bunu orada deneyim edinmek istiyorum ama Snapcraft güvenli midir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Dostlarım ben GeForce NOW'u çok güzel kullanıyorum. Öyle ki deaht stranding oyununu 60 FPS, Full ayarlar ve 1080P'de çok güzel bir şekilde saatlerce oynuyorum. Ve tekrar bitirmek güzel olacak.
Hazır eos 6 beta çıkmışken bunu orada deneyim edinmek istiyorum ama snapcraft güvenli midir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bende Linux üzerinde bir ara GeForce NOW kullanmıştım. Ama gerçekten çok kötü bir deneyimdi. Daha önce Windows 8.1'de bu kadar donma yaşamamıştım. Bilemiyorum belki benimle veya kullandığım dağıtımlar ile alakalıdır. Ama bu programın GeForce NOW sitesinden oynamakla hiçbir farkı yok.

Bende Linux üzerinde bir ara GeForce NOW kullanmıştım. Ama gerçekten çok kötü bir deneyimdi. Daha önce Windows 8.1'de bu kadar donma yaşamamıştım. Bilemiyorum belki benimle veya kullandığım dağıtımlar ile alakalıdır. Ama bu programın GeForce NOW sitesinden oynamakla hiçbir farkı yok.
Uyumsuz çalışıyor o zaman.

Geri
Yukarı