Snapdragon 8 Gen 1'li Realme GT 2 Pro 12.999 TL

Bugün MediaMarkt internet sitesinde 3 kere stokun yenilendiğine şahit oldum ve 3'ünde de sipariş veremedim. Sipariş verememe sebebim "sepetinizdeki ürünler birlikte adrese teslimat için uygun değildir. Lütfen ürünleri ayrı ayrı sipariş ediniz." diye bir ibare çıkıyor buradan ödeme ekranına geçemiyorum. Ürün internet mağazasında tükenmemiş iken bu oluyor. Denemek için Realme gt 2 modelini sipariş etmeye çalıştım ve ödeme ekranına geldim ancak gt 2 pro modelinde ödeme ekranına gelemiyorum. Sizde de durum böyle mi? Bilgisi olan var mı?

Bugün MediaMarkt internet sitesinde 3 kere stokun yenilendiğine şahit oldum ve 3'ünde de sipariş veremedim. Sipariş verememe sebebim "sepetinizdeki ürünler birlikte adrese teslimat için uygun değildir. Lütfen ürünleri ayrı ayrı sipariş ediniz." diye bir ibare çıkıyor buradan ödeme ekranına geçemiyorum. Ürün internet mağazasında tükenmemiş iken bu oluyor. Denemek için Realme gt 2 modelini sipariş etmeye çalıştım ve ödeme ekranına geldim ancak gt 2 pro modelinde ödeme ekranına gelemiyorum. Sizde de durum böyle mi? Bilgisi olan var mı?
Selamlar,

Burdan aldığınıza emin misiniz?

Evet oradan su yeşili renginden sipariş vermeye çalışıyordum sonunda sipariş verdim geçen hafta cuma elime ulaştı.

Telefondan memnun musunuz? Bu süreç içerisinde memnun kalıp kalmadığınız noktalar var mı?
Kamera, pil, isinma konusunda nasıl?
Yazılım güncellemelerini alıyor mu?
Arama uygulaması Google'un mu yoksa Realme'nin kendi uygulaması mı?
Yakınım telefon arayışı içinde ona uygun fiyatlı modeller bakıyoruz bu telefonu gördü çevredemde hiç kullanan yok o yüzden sordum.

Telefondan memnun musunuz? Bu süreç içerisinde memnun kalıp kalmadığınız noktalar var mı?
Kamera, pil, isinma konusunda nasıl?
Yazılım güncellemelerini alıyor mu?
Arama uygulaması Google'un mu yoksa Realme'nin kendi uygulaması mı?
Yakınım telefon arayışı içinde ona uygun fiyatlı modeller bakıyoruz bu telefonu gördü çevredemde hiç kullanan yok o yüzden sordum.
Kamerasını ben çok beğendim, gayet iyi kamerası var. Gece çekimlerini S23 ultra ile karşılaştıranlar var o derece güzel çekiyor. Gündüz çekimleride gayet iyi ben çok beğendim. Geniş açı olarak bir normal geniş açı birde 150 derecelik ultra geniş açı var. 150 derecelik geniş açı kamerası şu ana kadar telefonda kullanılmış en geniş açılı kamera. Kameranın yakınlaştırması 20x yerine 30x+ olabilirdi ve 3-5x optik zoom koyulabilirdi. Video tarafında 4K 60 fps çekimde OİS desteği var. Geniş açı kamerada video çektiğimde 1x fotoğraf çekim açısında ancak çekebiliyor o yönden beğenmedim. Yani videoda 0,6x ile fotoğraftaki 1x aynı hatta fotoğraf çok hafif daha geniş.
Pil konusunda ben memnunum Qhd+ 120 hz genel kullanımda 9 saat veriyor. Oyun oynamıyorum. Ancak ekran LTPO olduğu için 1-120 hz arasında gidip geliyor yerine göre, buda pil süresini etkiliyor doğal olarak. Otomatik modda olmasa bile durum böyle. Mesela ana ekranda boş durursanız 1 hz'e düşüyor kaydırmaya başlarsanız 120 hz oluyor. 60 fps video izlerken 60 hz'e düşüyor. Parlaklık düşük seviyedeyse sürekli 120 hz çalışıyor durgun ekranda iken bile. Parlaklık orta seviyenin üzerindeyken 1 hz'e kadar düşüyor. Bundan dolayı şarj konusunda yenileme hızı ayarı 120 hz bile olsa uzun süren ekran süresi alınıyor.
Sıcaklık olarak ısındığını hiç görmedim normal kullandığım için. Sadece şarjdayken ısınıyor oda 65W hızlı şarj olduğu için normal olan birşey. Batarya tam 33 dakikada doluyor test ettim. Ekran açık ise 45 dakikada bile dolmuyor bayağı fark ediyor. Ekranın kapalı olması gerekli.
Telefonu açtıktan sonra 1 gün geçmeden android 13 geliyor. 2 gün önce Android 13'e de yeni güncelleme gelmiş ama ben halen güncellemedim.
Arama uygulaması google.
Telefonun bildirim çekmecesinden gelen bildirimlerin tamamı gri renkte oluyor örneğin size youtubedan gelen bildirimin youtube ikonu kırmızı iken bu telefonda gri renkte ve düzeltilmiyor. Belki Android 12'de öyle değildir ben Android 13'e hemen güncellediğim için hatırlamıyorum.
Artık 12999 ₺'ye satılmıyor diye biliyorum. 16800 ₺'nin altına düşmüyor artık.

Geri
Yukarı