Snapdragon 8 Gen 4, 3nm Üretim Süreciyle Gelebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Snapdragon 8 Gen 4

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Qualcomm zirvesinde Snapdragon X Elite, Oryon yongası ve çok daha fazlası tanıtıldı. Bugün ise güvenilir bir sızıntı uzmanı olan Digital Chat Station Snapdragon 8 Gen 4 yonga setinin TSMC’nin 3nm üretim süreciyle gelebileceğini belirtti. DCS ayrıca Snapdragon 8 Gen 4’ün özel geliştirilen bir mimariye sahip olacağını ve bunun da Oryon çekirdeği olabileceğinin […]

Devamı: Snapdragon 8 Gen 4, 3nm Üretim Süreciyle Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kamuoyunu etkilemek icin konusuyor - degerleri esnetiyor - olabilirler.
Nasil olsa transistorun iki bacagi arasini olcemiyoruz ya.

Gelişmiş elektronik mikroskoplarla ölçülebilir bir şey zaten bir bakteri dediğin şeyin boyutu 10-25nm civarı falan virüsler daha da küçük olabiliyorlar yani bu canlıları ölçebildiyseler o mikroskop kameralar ile bu mesafe de ölçülebilir ama hepimizin evinde böyle pahalı şeyler tabii ki yok. Mesafe nasıl ölçülür dersen sensör boyutunun croplanmasıyla örneğin macro fotoğrafçılık 1:1 oranı kabul görür bu sensöre düşen görüntünün sensör ile aynı boyutta çekilmesi demek diyebilirim kısaca örnek sensör 25x15mm ise çekilen nesne de birebir bu boyutlarda sensöre gelir yakınlaştırma ve uzaklaştırma olmadan neyse konuya geleyim bu tip bir mesafenin boyutu yapılan zoom oranına göre sensördeki yani fotoğrafta görünen konumuyla hesaplanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı