Snappy Driver Installer nasıldır?

Otomatik driver installerlara güvenmeyin. Elinizle kurun zaten kuracak fazla şey yok.
Ekran kartı ve çipset driverlarını kurduktan sonra gerisini Windows Update'e bırakın.

Güzel olsa da UWP uygulamaları açısından sorun çıkartır. Anakartın ya da cihaz üreticisinin sitesinden güncellemek bu yüzden daha konforlu bir deneyim sağlar. Ekran kartını da Nvidia-AMD-Intel gibi direkt çip tasarımcısından kurabilirsiniz.

Eksik suruculeri soyleyin yardimci olalim. O tur programlara guvenilmez.
Güvenilmez diyip kesip atmak doğru değil, çoklu kurulumlarda ve sürücüsü bulunamayan eski bilgisayarlarda pratik bir çözüm.

Çoğunu Windows kuruyor zaten hatta artık ekran kartını bile kendisi kuruyor fakat yazılımı olmadan, ekran kartı ve işlemcinin çipsetini elinizle yükleyin gerisini Windows Update halleder. Driver Booster'dan USB 3.0 sürücü kurmuştum fare çalışmamıştı denemeyin bence.

İşlemci çipset sürücüsü ne oluyor?

Çoğunu Windows kuruyor zaten hatta artık ekran kartını bile kendisi kuruyor fakat yazılımı olmadan, ekran kartı ve işlemcinin çipsetini elinizle yükleyin gerisini Windows Update halleder. Driver Booster'dan USB 3.0 sürücü kurmuştum fare çalışmamıştı denemeyin bence.

İşlemci çipset sürücüsü ne oluyor?

AMD veya Intel'in sitesinde anakarta göre çipset sürücüsü olur ondan bahsediyorum.

AMD veya Intel'in sitesinde anakarta göre çipset sürücüsü olur ondan bahsediyorum.

Peki çipset sürücüsünü nasıl kuracağım?

Geri
Yukarı