Sniper Elite 3 CO-OP "leaving lobby" hatası

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben arkadaşımla Steam'den Sniper Elite 3 oynayacaktık fakat arkadaşım CO-OP'a girdiği gibi leaving lobby yazıyor ve giremiyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Dosyaları doğrulattık fakat işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben arkadaşımla Steam'den Sniper Elite 3 oynayacaktık fakat arkadaşım CO-OP'a girdiği gibi leaving lobby yazıyor ve giremiyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Dosyaları doğrulattık fakat işe yaramadı.
Oyun hakkında çok bir bilgim yok. Belki işe yarar diye düşünerek yazıyorum. Online oynayabilmek için herhangi bir seviyeye ulaşmak gerekiyor olabilir mi ?

Hocam onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum arkadaşımda aynı Level benimle ama CO-OP'a hiç giremiyor.
Arkadaşınız şu adımları takip etsin. Steam de oyuna sağ tıklayın. Özelliklere basın. Yerel Dosyalar'a basın. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula'ya basın. İşe yaradı mı ? @Agresifrhyme

Son düzenleme:
Arkadaşınız şu adımları takip etsin. Steam'de oyuna sağ tıklayın. Özelliklere basın. Yerel Dosyalar'a basın. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula'ya basın. İşe yaradı mı? @Agresifrhyme

Maalesef hocam zaten konuyu açarken de yazmıştım. Çalışmadı oda. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı