Sniper Elite 4 Preset nedir?

İşletim sistemi
Windows 10

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Oyunda bölüm başlarında preset diye bir seçenek var. Alpha, bravo, charlie, delta falan gibi seçenekler var. Nedir bu? Oyunda herhangi bir etkisi oluyor mu?

@shocktroop belirttiği gibi loadout gruplandırması gibi bir şey, bana kalsa hangisini seçeceğinizin pek bir önemi yok. @Emrullah Önemli SE4'ü en ince detaylarıyla hakim, belki bir esprisi vardır 😀.

Vallahi hocam sizin de dediğiniz gibi espri olayını hiç düşünmedim ama adama tüfekle vurduğunuz zaman havuza balıklama atlar gibi oluyor dediğim tüfek carcano şu anda bu tüfekle oynuyorum oynadığım harita bitanti köyü.
Oyunda bölüm başlarında preset diye bir seçenek var. Alpha, bravo, charlie, Delta falan gibi seçenekler var. Nedir bu? Oyunda herhangi bir etkisi oluyor mu?

İstediğiniz silah bölmelendirmelerini atıyorsunuz. Mesela Alpha olana springfield M1903 + thompson + welrod olur.
Delta bölümüne de carcano + MP40 + M1911 olabilir. Atadığınız silahla alakalı bir sorun olursa sorabilirsiniz.
Zaten loadout kısmının bir bölü müdür hocam istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz ayrıca 1.5.0 sürümünden sonra tüfeklerinize ayrı ayrı dürbün atayabilirsiniz.

@shocktroop belirttiği gibi loadout gruplandırması gibi bir şey, bana kalsa hangisini seçeceğinizin pek bir önemi yok. @Emrullah Önemli SE4'ü en ince detaylarıyla hakim, belki bir esprisi vardır 😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı