Sniper Elite 5 "could not create D3D12 device: 887A0004" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

TheErdem

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Xbox Game Pass üzerinden Sniper Elite 5 indirdim ama "could not create D3D12 device: 887a0004" hatasını veriyor. Anladığım kadarıyla sürücülerim güncel değil ama gene de sormak istedim. Aynı zamanda driver güncelleme hakkında hiçbir bilgim yok ve güncelleyemiyorum da. Nasıl güncellendiği hakkında bilgi verir veya video atarsanız sevinirim, tabii ki sorun driverlardan kaynaklanıyorsa. Eğer gerekliyse bilgisayarımın özelliklerini de yazarım.

WhatsApp Image 2022-05-26 at 19.46.57.jpeg

Merhaba,

Bende bu kısım açılmıyor. Xbox Game Pass üzerinden oyunu başlat diyorum ve önce karşıma şu ekran geliyor;
Eki Görüntüle 1401659

Ardındansa direk yukarıdaki hatayı veriyor.

Lütfen çözmeme yardım edin, bu benim için önemli.

Yönetici olarak çalıştırınca da aynı mı?

Yönetici olarak çalıştırınca da aynı mı?
Sanırım dün denemiştim ama olmamıştı, şimdi oyunu güncelliyorum güncellenince tekrar dener ve söylerim.
@Xantern maalesef olmadı, oyunu Vulkan'da oynamayı deneyeceğim ama ayarları dediğim gibi açamıyorum. Acaba oyunun dosyalarından ayarları değiştirme şansım var mı?
@Xantern Like atmışsınız, anlayamadım. Yani oyunun dosyalarından değiştirme şansım var mı, varsa nasıl yapacağım?

Son düzenleme:
Ben tam olarak yok dedim ve doğru. Dikkat ederseniz yanında (11_0) yazıyor. Maalesef tam olarak DX 12 desteği yok. Özellik seviyesi yetmiyor ve tam olarak DX 12 isteyen oyunları ve programları açmaz.
@TheErdem

Ben tam olarak yok dedim ve doğru. Dikkat ederseniz yanında (11_0) yazıyor. Maalesef tam olarak DX 12 desteği yok. Özellik seviyesi yetmiyor ve tam olarak DX 12 isteyen oyunları ve programları açmaz.
@TheErdem
Anladım teşekkürler.

Eğer oyunun ayarlarını dosyalardan değiştirmeyi bilen varsa lütfen yardım etsin, ben biraz kurcaladım ama bulamadım.

Geri
Yukarı