Sniper Elite 5 hangi Pass'e gelir?

TheErdem

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internet üzerinde EA Play, Xbox Game Pass gibi şeyler var bilirsiniz zaten. Sniper Elite 5 bunlardan birine veya başka bir sisteme gelir mi acaba? Steam'deki fiyatı çok pahalı da.

79 TL'ye Epic Games'ten alabilirsiniz. Ben öyle yaptım. Ön sipariş. Fiyat her an artabilir çünkü arada büyük uçurum var.

Game Pass'e gelecek söylentileri vardı. Mayıs'ın 2. dalga oyunlarında gelebilir belki.

Epic Games'ten Almayı planlıyorum. Ön sipariş nedir acaba?
Oyunu 79 TL'den satın alıyorsunuz. Kütüphanenizde duruyor. İndirebilmek için oyunun çıkmasını bekliyorsunuz. Oyunun çıkış tarihi ise 26 Mayıs. 26 Mayısa kadar bekleyip çıkınca da alabilirsiniz fakat o tarihe kadar fiyatı artabilir. Zaten Steam'de de ön satışta 79 TL'ye çıkmıştı şuan 550 TL. Akıl almaz bir fiyat. Xbox, playstation fiyatları da uçuk. 79 TL'ye Epic şuan bedava diyebilirim. Diğer serileri oynayıp beğendiyseniz direkt alınız. Diğer serileri oynamadım ama merak ediyorum derseniz diğer arkadaşların dediği gibi gamepass'e gelince oradan deneyebilirsiniz.

Oyunu 79 TL'den satın alıyorsunuz. Kütüphanenizde duruyor. İndirebilmek için oyunun çıkmasını bekliyorsunuz. Oyunun çıkış tarihi ise 26 Mayıs. 26 Mayısa kadar bekleyip çıkınca da alabilirsiniz fakat o tarihe kadar fiyatı artabilir. Zaten Steam'de de ön satışta 79 TL'ye çıkmıştı şu an 550 TL. Akıl almaz bir fiyat. Xbox, PlayStation fiyatları da uçuk. 79 TL'ye Epic şu an bedava diyebilirim. Diğer serileri oynayıp beğendiyseniz direkt alınız. Diğer serileri oynamadım ama merak ediyorum derseniz diğer arkadaşların dediği gibi Game Pass'e gelince oradan deneyebilirsiniz.

Diğer serileri oynadım en sevdiğim oyunlardan biridir çok kere de bitirdim seriyi. Epic Games üzerinden de satın aldım.

Geri
Yukarı