Sniper Elite 5 ön sipariş açıldı 77TL

Tüm oyunlarını oynadım sniper'ın ama çıktığı gün gamepass'e de gelecek koleksiyon için alsam mı alamasam mı fean kararsızım :D

İngiltere ve ABD fiyatları aynı para biriminden kıyaslayınca bizdeki fiyattan 10 kattan fazla. SE serisi ortalama üstü, fena olmayan bir oyun serisi. Bu fiyata değecek bir oyun olacaktır büyük ihtimalle. Bölgesel fiyatlandırmanın hatrına bile alınır.

1647581638825.png

Evet, oyunun fiyatı maalesef artmış. Hiç de normal bir artış değil hem de. Bu ekonomide böyle oluyor maalesef. Gerçekten ülke olarak nereye gidiyoruz anlam veremiyorum. Bunları tartışmak için doğru bir konu değil ama bu kadar sıkıntılı yaşarken kimse ses çıkarmıyormuş gibi hissediyorum, İnşallah daha fazla sıkıntı olmadan durumlar düzelir de ülkecek toparlanırız. Sonumuz hayır olsun.

Konu sahibi @volkankelebek ve Sosyal'deki diğer arkadaşlara haber verdikleri için teşekkürler. Alanlara hayırlı olsun.

Oyunun fiyatı arttı alamayanlara geçmiş olsun artik yeni oyunlar demek 550TL çıkacak bir tek Uncharted sanırım 329TL gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı