Sniper Elite serisi zamlandı!

Zamlandı konusu açmayın artık veya modlar izin vermesin ne bileyim, her şey zamlanacak zaten dolar ortada, ülke ekonomisi ortada.
Benzine zam haberi de yapılmasın hiçbir zaman o zaman her gün 50 TL'lik alıyor herkes dediğiniź saçma zam haberi yapılır insanlar zamlara göre hayatını idame ettirmeye çalışır bütçe ayarlamaya çalışılır. Mağara da mı yaşıyoruz her şeyden bi bir haber olalım.

Benzine zam haberi de yapılmasın hiçbir zaman o zaman her gün 50 TL'lik alıyor herkes dediğiniź saçma zam haberi yapılır insanlar zamlara göre hayatını idame ettirmeye çalışır bütçe ayarlamaya çalışılır. Mağara da mı yaşıyoruz her şeyden bir bir haber olalım.

Bu oyunların fiyatının artmayacağını bilsek tamam, mesela her şey zaten yolunda olsa ve bu bir ekstra olsa, ama zaten Steam'in kurunu yükselttiğini ve bir gün en dandik dediğimiz oyunların bile 100-200 gibi fiyatlardan başlayacağını herkes biliyor.

Rebellion ne zaman zam yapar diyordum yapmışlar geçmiş olsun.
Sniper elite serisi dlc leri ile vardı zombie army trilogyi de almıştım, son indiriminde zombie army 4 alıp season passleri istek listeme koydum ama listeden çıkarma vakti gelmiş.

Geri
Yukarı