Çözüldü Sniper Ghost Warrior 2 Grafik Bozulma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asauult

Kilopat
Oyunu dün akşam indirdim şöyle sorun var. Resimde 2 SS attım.
Grafikler üst üste biniyor kayma var. Neden kaynaklı bu?
PUBG, The Witcher 3, LoL, CS:GO gibi bir sürü oyun var tek sıkıntı bunda.

Dosya doğrulama denedim, 3 kez doğruladım 1 kez yeniden indirdim.

2.jpg
22.jpg

Dx11 Yüklü Zaten Oyun Ayarlarından Mı Dx Seçicem.
Evet, DX9 veya DX11 seçimi yapılıyor grafik ayarlarından. Steam forumlarında gördüğüm kadarıyla DX11 kullanınca düzelmiş bazılarının.

Çözüm
Oyun içinden DX11 seçtim grafik kayması düzeldi teşekkürler.

Evet, DX9 veya DX11 seçimi yapılıyor grafik ayarlarından. Steam forumlarında gördüğüm kadarıyla DX11 kullanınca düzelmiş bazılarının.

Peki şu FPS sabitleme olayı nasıl olacak monitör 60 Hz 1440x900P 250 FPS alıyor 60 sabitliyorum AMD softwareden olmuyor. Nasıl yaparım? Kart %99 kullanıyor 80 85 derecelere çıkıyor Ultra'da ben 60 sabitlemek istiyorum kart zorlanmasın. Oyun içinde dikey senkrolizasyon yok. ya da FPS sabitleyici yok. Kartın yazılımında 60 ayarladım ayarları kullan dedim olmadı.

Sadece 1280x1024 ya da 1024x720P'de FPS sabitliyor AMD software.

Oyun içinden DX11 seçtim grafik kayması düzeldi teşekkürler.

Peki şu FPS sabitleme olayı nasıl olacak monitör 60 Hz 1440x900P 250 FPS alıyor 60 sabitliyorum AMD softwareden olmuyor. Nasıl yaparım? Kart %99 kullanıyor 80 85 derecelere çıkıyor Ultra'da ben 60 sabitlemek istiyorum kart zorlanmasın. Oyun içinde dikey senkrolizasyon yok. ya da FPS sabitleyici yok. Kartın yazılımında 60 ayarladım ayarları kullan dedim olmadı.

Sadece 1280x1024 ya da 1024x720P'de FPS sabitliyor AMD software.
Option > Video > Basic orada V-Sync var. Radeon ayarlarınızdan destekliyorsa Chill özelliğini de açabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı