Snopy direksiyon setinden PC'ye virüs geçer mi?

mytic

Centipat
Daha fazla  
Virüslü bir bilgisayara takılan eski model direksiyonu kendi PC'me taktım. Herhangi bir virüs bulaşır mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abiciğim ben şeyi anlamıyorum yani hepiniz Bill Gates misiniz, devlette kritik noktada bulunan insanlar mısınız da insanlar sizin bilgisayarınıza sızmak için bu kadar uğraşsın ? Yakında elektrik tesisatından virüs bulaşır mı diye soracaksınız yani ki bu forumda virüs hakkında yapılan paylaşımların %99'u virüs bile değil, adam mod yüklemiş, yama yüklemiş virustotal virüs var diye virüs var zannediyor. Normal bir kullanıcıysanız, sonu .exe ile biten fotoğrafları açmaya çalışmıyorsanız virüs falan yemezsiniz yok öyle bir şey, 2023 yılındayız. O her şeyde virüs olduğu dönem eskide kaldı, o virüsleri yapan insanlar heveslerini aldı şu an yüzbinlerce dolara yazılım sektöründe çalışıyorlar.

Sorunun cevabına gelirsek hayır virüs falan bulaşmaz.

Dahili hafızası var ise enfekte olmuş bir virüs veya zararlı yazılım bulaşabilir.
Ama burada direksiyon setinden kaynaklı olacağını zannetmem.
Artı olarak potansiyel hedef olmanızda lazım bu seviyede bir zararlıya kolay kolay karşılaşmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı