Snopy Ergo benzeri kulaklık önerisi

Slitch

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Snopy Ergo kullanıyorum zamanında 130 TL falandı bu kulaklığa en yakın fiyat ve kalitede bir F/P kulaklık önerebilir misiniz?
(Oyun için tavsiye ederim tam bir F/P müzik için basslar biraz boğuk, şu an 200 TL falan alacak olana hayırlı olsun tavsiye ederim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an Snopy ergo kullanıyorum zamanında 130 TL falandı bu kulaklığa en yakın fiyat ve kalitede bir F/P kulaklık önerebilir misiniz?
(Oyun için tavsiye ederim tam bir F/P müzik için basslar biraz boğuk, şu an 200 TL falan alacak olana hayırlı olsun tavsiye ederim)

Snopy markası altındaki hiçbir ürün alınmaz.

Bu arada 130 TL'ye kulaklık bulamazsınız kaliteli en az 600 TL vermeniz gerekir.

Arkadaş 2018 yılında yaşıyor herhalde. 180 tl'ye telefon kulaklığı baktım çok zor yani.

Arkadaş 2018 yılında yaşıyor herhalde. 180 TL'ye telefon kulaklığı baktım çok zor yani.

Daha senenin başında 130 TL idi.

Snopy markası altındaki hiçbir ürün alınmaz.

Bu arada 130 TL'ye kulaklık bulamazsınız kaliteli en az 600 TL vermeniz gerekir.
İşimi görsün yeter 1 yıldır kullanıyorum derisi hala dökülmedi eğer 2. yılıda tamamlarsa zaten başımın üstünde yeri var.

Geri
Yukarı