Çözüldü Snopy gamepad, Turbo ve Auto tuşları ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pikachewie

Hectopat
Makaleler
1
PC'de oyun oynarken Snopy marka bir gamepad kullanıyorum. Üzerinde Turbo ve Auto isimli iki tuş var. Bunlar ne işe yarıyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle bir yazı buldum:
"Bazı gamepadlerde ekstra özelliklere de rastlamanız mümkün. Bunlar “turbo” ve “auto-fire” (otomatik ateş) özellikleridir. “auto-fire”, tek tuşa basarak sürekli ateş etmenizi sağlar. “Turbo” ise, hareketlerin daha hızlı bir şekilde yapılabilmesi açısından son derece yararlıdır."
Böyle bir yazı buldum:
"Bazı gamepadlerde ekstra özelliklere de rastlamanız mümkün. Bunlar “turbo” ve “auto-fire” (otomatik ateş) özellikleridir. “auto-fire”, tek tuşa basarak sürekli ateş etmenizi sağlar. “Turbo” ise, hareketlerin daha hızlı bir şekilde yapılabilmesi açısından son derece yararlıdır."

Çözüm
Böyle bir yazı buldum:
"Bazı gamepadlerde ekstra özelliklere de rastlamanız mümkün. Bunlar “Turbo” ve “Auto-fire” (otomatik ateş) özellikleridir. “Auto-fire”, tek tuşa basarak sürekli ateş etmenizi sağlar. “Turbo” ise, hareketlerin daha hızlı bir şekilde yapılabilmesi açısından son derece yararlıdır."

Hareketlerin daha hızlı yapılması derken neyi kastediyor yani? Ve ben onun aktif olduğunu nereden anlayabilirim çünkü herhangi bir ışık yok.

Geri
Yukarı