Snopy Rampage RW1 vs Snopy Rampage RW3

Bende Snopy Rampage SN-RW1 ve Asus Cerberus arasında kaldım. Snopy Rampage ürünlerinin kalitesi nasıl bilmiyorum. Fakat Snopy Rampage SN-RW1 incelemelerini ve testlerini izledim ve hoşuma gitti açıkçası. SN-RW3 modelinin ise mikrofon yeri sanırsam kısa ve buda iyi bir mikrofon deneyimi sunmayabilirim diye düşünüyorum.

Şuan Snopy Rampage R5 kullanıyorum. Snopy den memnun kaldığım için bu sefer biraz daha üst düzey kulaklığını almaya karar verdim. Snopy RW1 diğer markaların fiyatlarından daha iyi şuan. Gelişmekde olan bir marka o yüzden RW1 siparişini gerçekleştirdim.

Şuan Snopy Rampage R5 kullanıyorum. Snopy den memnun kaldığım için bu sefer biraz daha üst düzey kulaklığını almaya karar verdim. Snopy RW1 diğer markaların fiyatlarından daha iyi şuan. Gelişmekde olan bir marka o yüzden RW1 siparişini gerçekleştirdim.
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Ürün elinize ulaştığında inceleme yapar mısınız? Aynı kulaklığı bende alabilirim.

Snopy ürünleri genelde kalitesiz oluyor, önceden bir kullanıcısı olarak söylüyorum. Ayrıca iki kulaklıkta da 7.1 desteği sanal olarak verilmiş. Bütçenizi yazarsanız daha iyi kulaklık tavsiyesi alabilirsiniz.

Snopy ürünleri genelde kalitesiz oluyor, önceden bir kullanıcısı olarak söylüyorum. Ayrıca iki kulaklıkta da 7.1 desteği sanal olarak verilmiş. Bütçenizi yazarsanız daha iyi kulaklık tavsiyesi alabilirsiniz.
Ben aslında konu açmıştım ve bir kaç yorum aldım. Fakat yorumlar bana pek bilgi sağlamadı. Siz yardımcı olursanız sevinirim.

2 kulaklık arasında kaldım. Kesin siparişini gerçekleştireceğim. Kullanan y ada teknik özelliklerinden bi nebze anlıyan varsa yardımcı olursa sevirim.

Snopy Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık | Rampage

Snopy Rampage SN-RW3 USB 7.1 Titreşimli Oyuncu Turuncu Mikrofonlu Kulaklık | Rampage

Bende Snopy Rampage SN-RW1 ve Asus Cerberus arasında kaldım. Snopy Rampage ürünlerinin kalitesi nasıl bilmiyorum. Fakat Snopy Rampage SN-RW1 incelemelerini ve testlerini izledim ve hoşuma gitti açıkçası. SN-RW3 modelinin ise mikrofon yeri sanırsam kısa ve buda iyi bir mikrofon deneyimi sunmayabilirim diye düşünüyorum.

Evet ben de inceleme istiyorum. Gerçekten kaliteli 7.1 ses verebiliyor mu merak ediyorum.

Yok mu RW 1 kullanıcısı ? Ürün hakkında biraz yorum lazım .

Ben de aynı durumdayım . Trust GXT 340 ürününe baktın mı hiç ?

Beyler ben bu ürünü kullandım daha sonra bu yazılanları görünce bilgi vereyim dedim kulaklığın dış görünüşü on numara mic muteleme titreşim gibi özellikleri var 7.1 olduğunuda kullanınca oldukça hissediyorsun kulaklık üzerinde makro atanabilecek bir tuş veya tuş topluluğu yok kulaklık üzerinde ben öyle bir şey kullanmadığım için zaten pek umrumdada olmadı sonuç olarak herkese öneririm bu fiyata baya iyi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı