Snopy Rampage SG-R218 gamepad alınır mı?

padden

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16-sn0011nt
Rtx 4060 Amd Ryzen 7840Hs
16 Gb Ram
EA FC 24 aldım ve kol lazım çok profesyonel olmasına gerek yok bir de çok bütçem yok. Bunu buldum, nasıl hocalarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
EA FC 24 aldım ve kol lazım çok profesyonel olmasına gerek yok bir de çok bütçem yok. Bunu buldum, nasıl hocalarım?

3 yıllık deneyim ile konuşayım, öncelikle al benim için gayet iyi bir gamepad tuşları olsun tetiği olsun falan alınabilir bir gamepad heleki FIFA oynuyorsanız tadından yenmez o gamepadle.

Tek bir sıkıntısı var o da 1-2 haftada 1 gamepad deliriyor kendi kendine basiyor fazla titresimden dolayı titreşimli oyunlar oynuyorsaniz 30 dakikaya geçiyor ki bence bir sıkıntı yaratmaz.

Kısaca alınabilir.

3 yıllık deneyim ile konuşayım, öncelikle al benim için gayet iyi bir gamepad tuşları olsun tetiği olsun falan alınabilir bir gamepad heleki FIFA oynuyorsanız tadından yenmez o gamepadle.

Tek bir sıkıntısı var o da 1-2 haftada 1 gamepad deliriyor kendi kendine basiyor fazla titresimden dolayı titreşimli oyunlar oynuyorsaniz 30 dakikaya geçiyor ki bence bir sıkıntı yaratmaz.

Kısaca alınabilir.

Bu kafayı yemesi dediğiniz geçiyor mu hocam

Bu kafayı yemesi dediğiniz geçiyor mu hocam.

Evet 15 30 dakika arası hemen geciyor belkide 4 5 dakika, sıkıntı olmaz ben 7 24 oynuyorum en son 1 ay önce falan oldu. FIFA'da öyle sorun yasamazsin zaten sadece titreşimli oyunlarda oluyor 1 ayda 1 tetikle plase atmakta ayrı bi zevk tabi r2 ile atiyosaniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı