Snopy SG-300 ile Dark Souls 2 SOFTS oynanır mı?

• Konuyu başlatan KvL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 252

KvL

Picopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Daha önceden kullandığım dandik çakma PS3vari kollardan sonra bir değişiklik amaçlı Snopy SG-300'ü almış bulundum ve maalesef o bahsettiğim kollarda Dark Souls 2'yi doğru düzgün oynayamadım. (Sağ analoğun doğru çalışmamasından dolayı)
Peki ya bu kolla oynanır mı? Kullananlar görüşlerini ve deneyimlerini bildirirlerse sevinirim :)

Öncelikle merhaba. Ben oynamıştım fakat verdiği hissiyat beni hiç tatmin etmemişti eğer ki çok oynamak isityorsan oyna derim. Fakat paran varsa yeni kaliteli bir kol alıp oyna derim.

Öncelikle merhaba. Ben oynamıştım fakat verdiği hissiyat beni hiç tatmin etmemişti eğer ki çok oynamak isityorsan oyna derim. Fakat paran varsa yeni kaliteli bir kol alıp oyna derim.
Geri dönüşün için teşekkür ederim. :) <3

Peki tıkır tıkır çalışıyordu de'mi oyun?
Benim önceden kullandığım kollarda kamerayı döndüremiyordum da. Umarım yine aynı sorunu yaşamam.

Geri dönüşün için teşekkür ederim. :) <3

Peki tıkır tıkır çalışıyordu de'mi oyun?
Benim önceden kullandığım kollarda kamerayı döndüremiyordum da. Umarım yine aynı sorunu yaşamam.

Onu senin PC ne veya konsoluna bırakıyorum. :D ben ilk aldığım gün oynamıştım sorun çıkmadı şimdi de köpeğim kırdığı için çöpe attım. <3 ne demek

Yeni konular

Geri
Yukarı