Snopy SG-300 tuşlar ayarlanmıyor

Karasah

Hectopat
Daha fazla  
Ara sıra FIFA 20 oynamak için ucuz yollu olması bakımından bu kolu aldım. Laptopumda CD okuyucu olmadığı için gelen Driver'ı yükleyemedim ben de internetten Segment Bilgisayar adlı siteden indirip kurdum. Fakat FIFA 20'ye girdiğimde tuşlar çok saçma. X360CE programıyla düzenledim ama sorun geçmedi. Sorun FIFA 20 oyun içi tuş ayarlanmaması değil pası X ile vermek yerine sol tamam ile veriyor.

Battlefield 1 oyununda da denedim fakat hiç tepki vermiyor tuşlara.

Ayrıca Power yazan mavi ışık çok rahatsız ediyor nasıl kapatıldığını bulamadım.

Eğer kullanan varsa kendisinde bulunan Driver'ı atarsa çok makbule geçer bir de öyle denerim.
Edit: Sorunu çözdüm isteyenler şu linkten ulaşabilir.

Son düzenleme:
Tuşlar bakımından bir sıkıntım yok iyi bence sağ analog tuşlardan biraz uzak olabilirmiş sadece.

Kolun ortasındaki mavi power ışığı beni rahatsız ediyor. Bu benimle alakalı bir sorun olabilir mavi ışığa pek tahammül edemiyorum

Parlak plastikten yapılmış bence hoş duruyor.

Sonuç olarak bu fiyata alınabilecek güzel bir gamepad. Beklentilerin nasıl bilmiyorum ama ben arada girip 1-2 maç yapacağım için memnunum şimdilik

Tuşlar bakımından bir sıkıntım yok iyi bence sağ analog tuşlardan biraz uzak olabilirmiş sadece.

Kolun ortasındaki mavi power ışığı beni rahatsız ediyor. Bu benimle alakalı bir sorun olabilir mavi ışığa pek tahammül edemiyorum

Parlak plastikten yapılmış bence hoş duruyor.

Sonuç olarak bu fiyata alınabilecek güzel bir gamepad. Beklentilerin nasıl bilmiyorum ama ben arada girip 1-2 maç yapacağım için memnunum şimdilik
Titreşim durumu nedir acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı