Snopy SN-R5 Mikrofon Düzeyi Kısılıyor

faarukoneer

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar lütfen yardım edin, mikrofonum kendiliğinden ses düzeyini %80'e getirip duruyor. Ben bunu düzeltmekten bıktım, artık eskiden böyle bir sorun yoktu hala aynı mikrofonu kullanıyorum (Snopy SN-R5).

Son düzenleyen: Moderatör:
Snopy gibi markalardan alışveriş yapmamanız gerektiğini artık anlamış olmanız lazım. Ayarlar'dan ses ayarlarına gir. Oraları biraz kurcala. Otomatik olarak ses düzeyini kısa gibi bir ayar olabilir.

Snopy gibi markalardan alışveriş yapmamanız gerektiğini artık anlamış olmanız lazım. Ayarlar'dan ses ayarlarına gir. Oraları biraz kurcala. Otomatik olarak ses düzeyini kısa gibi bir ayar olabilir.
2 veya 2.5 yıldır kullanıyorum son 1 aydır böyle bişey olmaya başladı bence snopy ile bir alakası olduğunu sanmıyorum benden hariç 3 arkadaşımda kullanıyor onlarda hiçbir sıkıntı yok ayarlarıda çok fazla kurcaladım hiç otomatik ses düzeyi ayarı yok artık bıktım 1 aydır hergün ses ayarını 100e çekiyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı