Snopy SN-RW1 vs Hyper X Cloud Core

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben iki kulaklık arasında kaldım. Snopy'e pek güvenmiyorum ama aynı kulaklık MSI da kullanıyor diyorlar sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hyperX cloud core la güzel ses kasabilir miyim? Bir de müzikteki perfonması nasıldır basları güzel veriyor mu? Sonra olarak kulaklık rahat mıdır?

Ben kendim 6 aydır aktif HyperX Cloud Core kullanıcısıyım.

Kulaklık kusursuz, her açıdan güzel alınabilir. Kulaklığı eline aldığında kaliteyi hissedebiliyorsun.

Dosya Ekleri

• DSC_0201_20170714000402371.jpg
    DSC_0201_20170714000402371.jpg
    231,3 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba arkadaşlar, ben iki kulaklık arasında kaldım. Snopy'e pek güvenmiyorum ama aynı kulaklık MSI da kullanıyor diyorlar sizce hangisini almalıyım?
Snopy çok kötü bir marka değil. Ama tabi bu kulaklık ile karşılaştığı zaman Hyperx cloud core performans/kalite olarak daha üstün Hyperx alabilirsiniz.

Ben SN-RW 1 kullanıyorum. Titreşim özelliği ve ses kalitesi fiyatına göre muazzam diyebilirim. Bu kulaklık insana değişik bir deneyim sunuyor benzetmek gerekirse bildiğin sinema salonundaki sesler ve baslar ve tatmin ediyor. Razer kullanmış birisi olarak ben bu kulaklığı öneriyorum ama Cloud da türüne göre iyidir. Bu kulaklık bir değişik deneme şansın varsa denemeni öneriyorum.

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. Snopy SN-RW1'i deneme şansım bulunuyor bir arkadaşımda bulunuyor. Sizce kulaklığı beğenirsem alayım mı? Bir de HyperX Cloud Core'un mikrofonu nasıldır? Arkada cızırtı oluşuyor mu?

Cloud Core yerine SN-RW1 almak saçmalıktan başka bir şey değil. Arada muazzam kalite farkı var. Birisi fason üretim yapan Snopy'nin dandik kulaklığı, biri ise koskoca Kingston markasının profesyonel bir kulaklık markası ile ürettiği bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı