Snopy USB-V18 alınır mı?

Onun fiyatı 1000tl değil.
Diğerlerini alacağına 1000TL'ye gamepad alsa daha iyi hissiyat verir. Çünkü 90 dereceliklerin hiçbiri force feedback içermiyor. Ne dediğimi alıp 2 gün sonra kenara atanlar bilir. Ben de alıp bir köşey attım sonra DFGT aldım o kadar iyi değildi fakat o 90 derecelik direksiyon denemeyecek gamepad çakmalarına kıyasla daha iyiydi şimdi Thrustmaster T300RS GT kullanıyorum gerçekten iyi. Başlanacaksa DFGT'den başlayın da 1000 lirayı çöpe atmayın.

Diğerlerini alacağına 1000TL'ye gamepad alsa daha iyi hissiyat verir. Çünkü 90 dereceliklerin hiçbiri Force feedback içermiyor. Ne dediğimi alıp 2 gün sonra kenara atanlar bilir. Ben de alıp bir köşey attım sonra DFGT aldım o kadar iyi değildi fakat o 90 derecelik direksiyon denemeyecek gamepad çakmalarına kıyasla daha iyiydi şimdi Thrustmaster T300RS GT kullanıyorum gerçekten iyi. Başlanacaksa DFGT'den başlayın da 1000 lirayı çöpe atmayın.

1500TL en ucuzu umarın farkındasındır. Arkadaşın 1000TL bütçesi var. Ayrıca DFGT'de de feedback tam anlamıyla yok. Logitech Momo 400-600TL civarında satılıyor yani aynı fiyat değil, momo da kötü değil.

Son düzenleme:
1500TL en ucuzu umarın farkındasındır. Arkadaşın 1000TL bütçesi var. Ayrıca DFGT'de de feedback tam anlamıyla yok. Logitech Momo 400-600TL civarında satılıyor yani aynı fiyat değil, momo da kötü değil.
DFGT'de Feedback var fakat o kadar iyi değil. Momo 900 derece değil 270 derece. Ondan dolayı Arcade ve belki Formula dışı oyunlarda pek eğlenceli olmayabilir. Fakat bu alıcının tercihi ne kadar ekmek o kadar köfte.

@KayraBerk hocam keyfiniz bilir 180, 270 derece direksiyonlardan zevk alıyorsanız alabilirsiniz emin olun en geç 2 hafta sonra bir köşede çürür. Bütçeniz yoksa bile gamepad'den daha az hissiyat veren bir şeye para vermeyin. Burada öneri veriyoruz herhangi bir model önerince cebime para girmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı