Snopy V20 Direksiyon Setinin Y Ekseni Çalışmama Sorunu

Makaleler
33
Merhabalar. Ben bir direksiyon seti aldım. Gayet sorunsuz çalışıyor Y ekseni dışında (Gaz-Fren pedalının ekseni).
Sorun şu ki Y eksenini algılaması gerekirken tuş olarak algılıyor (direksiyonun üzerindeki tuşlara basmış gibi).
Pedal yaylı, kullanma kılavuzunda da eksenin olduğunu söylüyor. Kendi ayar uygulamasında da Y ekseni var fakat algılamıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

(Gaz ve Fren pedalına basıyorum.)

Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. İyi günler.
Direksiyon Setim: Snopy V20 PC/PS2/PS3 Titreşimli 3 in 1 Direksiyon Seti

Merhabalar. Ben bir direksiyon seti aldım. Gayet sorunsuz çalışıyor Y ekseni dışında (Gaz-Fren pedalının ekseni).
Sorun şu ki Y eksenini algılaması gerekirken tuş olarak algılıyor (direksiyonun üzerindeki tuşlara basmış gibi).
Pedal yaylı, kullanma kılavuzunda da eksenin olduğunu söylüyor. Kendi ayar uygulamasında da Y ekseni var fakat algılamıyor.

Eki Görüntüle 267385
(Gaz ve Fren pedalına basıyorum.)

Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. İyi günler.
Direksiyon Setim: Snopy V20 PC/PS2/PS3 Titreşimli 3 in 1 Direksiyon Seti
kardeşim aynı sorunu bende yaşadım hiçbir oyunda çalışmıyor eskiden çalışıyordu umudumu kestim

Merhabalar. Ben bir direksiyon seti aldım. Gayet sorunsuz çalışıyor y ekseni dışında (gaz-fren pedalının ekseni).
Sorun şu ki y eksenini algılaması gerekirken tuş olarak algılıyor (direksiyonun üzerindeki tuşlara basmış gibi).
Pedal yaylı, kullanma kılavuzunda da eksenin olduğunu söylüyor. Kendi ayar uygulamasında da y ekseni var fakat algılamıyor.

Eki Görüntüle 267385
(Gaz ve fren pedalına basıyorum.)

direksiyon setim: Snopy V20 PC/PS2/PS3 titreşimli 3'in 1 direksiyon seti.

Hala bu sorunu yaşayan varsa aynı direksiyon bende de var. Birkaç yıl önce almıştım. Şimdi Forza atayım derken aynısı bana da oldu düzeltmek için LS-USBMX1/2/3 isimli Driver'ı indirmeniz gerekmektedir sonrasında rahatça oynayabiliyorsunuz.
Hala bu sorunu yaşayan varsa aynı direksiyon bende de var. Birkaç yıl önce almıştım. Şimdi Forza atayım derken aynısı bana da oldu düzeltmek için LS-USBMX1/2/3 isimli Driver'ı indirmeniz gerekmektedir sonrasında rahatça oynayabiliyorsunuz.
şunuda eklemeyi unutmuşum sonrasında prog tuşuna basın yeşil ışık yancaktır, yeşil ışık yanarken d'padin sol ok tuşuna basın sonrasında ışık gene kırmızı olacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı