Snopy V5H direksiyon alınır mı?

Harcadığın paraya yazık olur 100 lira bile etmez Snopy direksiyonlar dandik uyduruk oluyor Logitech Momo bakabilirsin 2.el emin ol çok zevk verir kaliteli bir set kullanma imkanım oldu ve memnun kaldım Snopy'den daha da çok dönüyor Logitech kalitesini tartışmaya gerek bile yok yani.

Lfs ve ETS 2 dışında hiç zevk vermiyor direksiyon seti söyleyeyim. ETS 2 için joystick ayarlarında anca zevk veriyor. Bu fiyata değmez ama.
Hocam mousela oynarken bile zevk alabiliyorum, Snopy bu kadar mı kötü?
Yeterli, ama Arduino ile yapmayı tercih ederim.
O işlerden hiç anlamam, bulaşmasam daha iyi olur.
Logitech mono alabilirsin.
Bütçemi aşıyor ve yaşadığım şehirde satılmıyor.
Harcadığın paraya yazık olur 100 lira bile etmez Snopy direksiyonlar dandik uyduruk oluyor Logitech Momo bakabilirsin 2.el emin ol çok zevk verir kaliteli bir set kullanma imkanım oldu ve memnun kaldım Snopy'den daha da çok dönüyor Logitech kalitesini tartışmaya gerek bile yok yani.
Alamam.
Arduino'dan yapın o bile daha zevkli olur.
Yapamam.

Sizce bu direksiyonu alsam iyi midir Snopy V5H'den?

Aynı ürünü aldım 10 dakika sonra sıkıldım aşırı kötü bir deneyim sundu elimden zor çıkardım önermem.

İkinci el olarak 300 TL'ye buldum ve bütçem çok kısıtlı. İnternette önerilen direksiyonlara baktığımda herkes 1000-2000 TL'lik direksiyon öneriyor.
Bu direksiyonu alsam sıkıntı çıkar mı? Lütfen bütçeni biraz daha arttır 500-600 TL'lik direksiyon al gibi şeyler söylemeyin çünkü yapamam, sadece bana oynaması zevk verir mi vermez mi onun cevabını arıyorum.

Hocam ben de kullandım geldiği ilk günden itibaren vitesi bozuldu fren gaz gıcırdıyor birden düz yolda hiçbir şey yapmamama rağmen sağ ya da sola çektiği için ETS 2 MP oynayacaksan ban yiyebilirsin (malzemesi kalitesiz) (Almanya'dan 2. el fiyat (Şu anki Euro kurunda 506 TL logitech DFGT 900 derece) (sahibinden:Logitech momo - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 902871963 450tl yanlış hatırlamıyorsam 240 derece) güven bana bunlar 10000 kat daha iyidir

Yeni konular

Geri
Yukarı