Oyun Snopy V5H Forza Horizon 4'te çalışmıyor

eyüp44

Hectopat
Daha fazla  
Sorunum başlıktaki Steam ayarları işe yaramadı Xbox 360CE mi neyse o da hata verdi.
Wheel emülatör JSON dosyası görmüyor. Varsa çözüm önerisi beklerim.

Muhtemelen yazılımsal bir hata ama garip 2 sene önce Windows 10 ve Forza Horizon 4 v5hy i kendi yazılımı ile sorunsuz kullanmıştım ayalardan kontrol ayarlarını yanlış yapılandırmış olabilir misiniz?

Muhtemelen yazılımsal bir hata ama garip 2 sene önce Windows 10 ve Forza Horizon 4 v5hy i kendi yazılımı ile sorunsuz kullanmıştım ayalardan kontrol ayarlarını yanlış yapılandırmış olabilir misiniz?
Ayarlar kontrolcuyu hiç görmüyor hata veriyor çözüm önerin için teşekkür ederim.

Usta videoyu da denedim bir şey biliyorsan beni de aydınlat seti satacağım yoksa.

Son düzenleme:
Ayarlar kontrolcuyu hiç görmüyor hata veriyor çözüm önerin için teşekkür ederim.

Usta videoyu da denedim bir şey biliyorsan beni de aydınlat seti satacağım yoksa.

Dostum bende v5h kullandım böyle bir sorun yaşamadım ama imkan varsa satıp Logitech Momo'ya yönel ya da başka Logitech direksiyonlara bakabilirsin 2K ya DFGT işini görür.

Geri
Yukarı