Snowman M200 indirimde 87,90 TL

Sanki Ryzen 9 5900X kullanıyor. R5 2600 ile aynı soğutucuyu kullandım gayet güzel performans veriyor.

Bu kafayla bakarsan olaya zaten hiçbir ürün alınmaz olur. Biri kafa şişirirken iyi soğutur diğeri sessizken aynı soğutmayı sağlar.

Millet aptal değil 3600, 3500 gibi işlemciler için para basarak sıvı soğutma veya iyi bir kule soğutucu alacak kadar. Gider M.200 alır takılır dediğine gelirse iş.

M.200 tabii o.c yapıldığında ne kadar dayanır o da aşikar.

Ben X5460'a PF240 aldım dediğine gelirsek 5900X değil almamam gerekirdi. Bu mantığa geliyor.

Orada kullanılmaz demiyorum bak iyi oku kendi fikrimi belirtiyorum bütçeyi yükseltip 12cm fan bulunduran bir soğutucu alın diyorum.

Bu kafayla bakarsan olaya zaten hiçbir ürün alınmaz olur. Biri kafa şişirirken iyi soğutur diğeri sessizken aynı soğutmayı sağlar.

Millet aptal değil 3600, 3500 gibi işlemciler için para basarak sıvı soğutma veya iyi bir kule soğutucu alacak kadar. Gider M.200 alır takılır dediğine gelirse iş.

M.200 tabii o.c yapıldığında ne kadar dayanır o da aşikar.

Ben X5460'a PF240 aldım dediğine gelirsek 5900X değil almamam gerekirdi. Bu mantığa geliyor.

Orada kullanılmaz demiyorum bak iyi oku kendi fikrimi belirtiyorum bütçeyi yükseltip 12cm fan bulunduran bir soğutucu alın diyorum.
Aynen işlemcisi kadar paraya soğutucu alsın. Herkes overclock yapacak diye bir şey yok. Herkesin boşa harcayacak parası da yok. 3600'da sıkıntısız çalışır bu soğutucuyla. Overclock yapacak veya alacak parası olan gider sıvı soğutmasını da alır. Kimseye aptal demiyorum zaten bu verdiğin parayla alakalı. Çok boş konuşmuşsunuz, tebrik etmek lazım.

Güncelleme, ürünün tek fanlı modeli elime ulaştı. Açık açık COMBO ifadesi var ve fotoğrafa çift fanlı modeli koymuşlar ama gel gelelim ürün tek fan. Gel de çıldırma şimdi.

Daha uygunuz var :/.

Ayrıca attığınız combo değil yorumlarda tek fanlı geldiğini belirten birçok kişi var.

GAMETECH Freezer Hd2.0 Amd/ıntel Raınbow Işlemci Fanı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu daha mantıklı.

Güncelleme, ürünün tek fanlı modeli elime ulaştı. Açık açık combo ifadesi var ve fotoğrafa çift fanlı modeli koymuşlar ama gel gelelim ürün tek fan. Gel de çıldırma şimdi.

Üstte belirtmiştim ben attığınız ürünün çift fanlı olmadığını. HD2.0 alsaydınız keşke.

Üstte belirtmiştim ben attığınız ürünün çift fanlı olmadığını. HD2.0 alsaydınız keşke.

Hocam satarken oraya combo yazıp çift fanlı fotoğrafını koyuyorsan o ürünü o fiyata göndermek zorundasın. Hemen hepsiburada da talep oluşturdum, malum kendi Whatsapp hatları cevap vermiyor; suçlarından haberleri var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı