Çözüldü Snowman T6 Ultra ile H410M S2 anakart uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktaki işlemci soğutucusunu alacağım, sizce anakartıma uyumlu mudur?

Bazı konulara baktığımda RAM'e vuruyor ve takması çok zor gibi şeyler gördüm, sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, Snowman T6 Ultra LGA 1151 soket yapısına sahip, anakartınız da LGA 1200. LGA 1151 soket işlemci soğutucuları LGA 1200 soket anakartlarda ek bir aparat eklemeden kullanabilirsiniz.
Evet, Snowman T6 Ultra LGA 1151 soket yapısına sahip, anakartınız da LGA 1200. LGA 1151 soket işlemci soğutucuları LGA 1200 soket anakartlarda ek bir aparat eklemeden kullanabilirsiniz.

Çözüm

Bazı videolarda gördüm 2 parçadan oluşan anakarta vidayla oturtturulan parçalara takılıyor soğutucu yani onlara gerek yok mu? Anakartı perte çıkarmak istemem.

Bazı videolarda gördüm 2 parçadan oluşan anakarta vidayla oturtturulan parçalara takılıyor soğutucu yani onlara gerek yok mu? Anakartı perte çıkarmak istemem.
Hocam anakart kutusundan çıkan aparatlardan bahsediyorsanız onları da kullanmanız gerekebilir ama muhtemelen soğutucunun içinden çıkan aparat yeterli olacaktır.

Hocam anakart kutusundan çıkan aparatlardan bahsediyorsanız onları da kullanmanız gerekebilir ama muhtemelen soğutucunun içinden çıkan aparat yeterli olacaktır.

Şu parçadan bahsediyorum bu anakart kutumda yok işlemcinin yanında geliyor galiba bunu takmama gerek var mı montajlarken?

Dosya Ekleri

• 1692127214203.png
    1692127214203.png
    531,1 KB · Görüntüleme: 9
Şu parçadan bahsediyorum bu anakart kutumda yok işlemcinin yanında geliyor galiba bunu takmama gerek var mı montajlarken?
Hocam normal şartlarda anakart kutunuzdan çıkması gerek bu aparatların. İhtiyacınız olma ihtimali var. Ama tahminimce soğutucunun içinden çıkan aparat tek başına yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı