Çözüldü Snowman X6 AM4 uyumlu mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Notex

Decapat
Daha fazla  
Selam. Elimde A520 bir anakart ve R5 5500 model bir işlemci bulunmakta. Stok fan halinden memnun değilim ve en fiyat performans olarak bu ürünü gördüm. Sitede herhangi bir veri verilmemiş bu işlemci soğutucu AM4 soket destekler mi?

Çözüm
Selam. Elimde A520 bir anakart ve R5 5500 model bir işlemci bulunmakta. Stok fan halinden memnun değilim ve en fiyat performans olarak bu ürünü gördüm. Sitede herhangi bir veri verilmemiş bu işlemci soğutucu AM4 soket destekler mi?

Hocam stok fanı anakarta bağlayan 2 adet parça var. Onlar olduğu sürece destekliyor. Bende kullanıyorum aynı ürünü.

Hocam stok fanı anakarta bağlayan 2 adet parça var. Onlar olduğu sürece destekliyor. Bende kullanıyorum aynı ürünü.

Çözüm
Teşekkürler. RAM soketlerinde herhangi bir sorun çıkarır mı? Çift soket kullanıyorum.

Hocam benim kullandığım sistemde bir sorun yaratmadı. Özelliklerime yukarıdan bakabilirsiniz. Zaten yüksek duracak RAM'lerden.

Hocam benim kullandığım sistemde bir sorun yaratmadı. Özelliklerime yukarıdan bakabilirsiniz. Zaten yüksek duracak RAM'lerden.
Tamamdır. Onaylamak için soruyorum bahsettiğiniz parçalar ekte gösterdiğim değil mi?

Dosya Ekleri

• 20230422_112523.jpg
    20230422_112523.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 26
Tamamdır. Onaylamak için soruyorum bahsettiğiniz parçalar ekte gösterdiğim değil mi?

Aynen bunlar hocam. Yalnız aklınızda olsun soğutucuyu takarken bunları gevşetin. Anakarta yapışık olarak takmayı denemeyin anakart kırılır. Ben az daha kırıyordum öyle. Vidalarını anakarttan ayrılmayacak şekilde gevşet. Yukarı aşağı rahatça oynatabiliyorken bir parçayı yukarı çek diğerini tak sonra vidaları sık.

Yeni konular

Geri
Yukarı