Epic Games SnowRunner 75 TL

Oyunu bilen, oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. SnowRunner Epic Games'te 75 TL, MudRunner Steam'de 76 TL, şuanda fiyatları aynı. SnowRunner daha yeni bir oyun ama birisi Epic'te birisi Steam'de. Sizce hangi oyun alınmalı, hangisi daha iyi veya nasıl bir şey önerirsiniz? Daha önce oynamadım diyebilirim iki oyunu da.

Oyunu bilen, oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. SnowRunner Epic Games'te 75 TL, MudRunner Steam'de 76 TL, şu anda fiyatları aynı. SnowRunner daha yeni bir oyun ama birisi Epic'te birisi Steam'de. Sizce hangi oyun alınmalı, hangisi daha iyi veya nasıl bir şey önerirsiniz? Daha önce oynamadım diyebilirim iki oyunu da.

Hocam SnowRunner'i oynamadım fakat zamanında elimde PC yok iken MudRunner'i mobil de oynamış idim ve pek hoşuma gitmemişti bu yüzden SnowRunner diyorum.

Oyunu bilen, oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. SnowRunner Epic Games'te 75 TL, MudRunner Steam'de 76 TL, şuanda fiyatları aynı. SnowRunner daha yeni bir oyun ama birisi Epic'te birisi Steam'de. Sizce hangi oyun alınmalı, hangisi daha iyi veya nasıl bir şey önerirsiniz? Daha önce oynamadım diyebilirim iki oyunu da.
Snow oynadım bende var. Mud oynamadım ama bildiğim kadarıyla Snow daha gelişmiş bi oyun. Mud biraz daha basit kalıyo Snow’a göre. Tabi yanlış biliyo da olabilir. Siz yinede YouTubeden bi bakın.

Hiç düşünmeden Snowrunner. Mudrunner'ın oynanışı berbat. Birkaç dakika dayanamadım. Snowrunner çok çok daha iyi. Sormanız bile gereksiz.

MudRunner oynamış biri olarak hiç beğenmedim oyunu. Bayağıdır SnowRunner oynuyorum ve çok zevkli aynı zamanda MudRunner a göre bayağı geliştirilmiş bir oyun. SnowRunner alacaksan 1. 2. ve 3. year anniversary paketi ile almanı öneririm çünkü 75 tl ye snowrunner ın default paketini alırsan oyunda sadece 3 bölge açık oluyor diğer 12 bölge kilitli oluyor ve çoğu kamyon da kilitli oluyor.

Geri
Yukarı