SnowRunner Co-op açılırken ''Offline Mode'' hatası

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Bir YouTube videosu izledim o arkadaşlar garajı aktif ettiklerinde Co-op oynayabiliyorlardı ve oyun ilerlemesi %2 olarak görünüyordu. Bende ise aynı şeyleri yapmama rağmen oyun ilermemesi %0 görünüyor ve co: Op açmama izin vermiyor oyun. Ne yapmam gerek?

1706887325505.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de aynı problem var, büyük ihtimalle sende epicten 69 tlye aldın benim gibi. Epic hata olduğu için oyunun 4.yıl sürümünü kaldırdı, bu yüzden servere bağlantıda sıkıntı yaşanıyor olabilir umarım düzeltirler en kısa sürede bu olayı çünkü aynı oyunun normal versiyonunu alan arkadaşım da gayet normal her şey, online bağlanabiliyor ama bende bağlanmıyor 4.yıl sürümüyle ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum

bende de aynı problem var, büyük ihtimalle sende epicten 69 tlye aldın benim gibi. Epic hata olduğu için oyunun 4.yıl sürümünü kaldırdı, bu yüzden servere bağlantıda sıkıntı yaşanıyor olabilir umarım düzeltirler en kısa sürede bu olayı çünkü aynı oyunun normal versiyonunu alan arkadaşım da gayet normal her şey, online bağlanabiliyor ama bende bağlanmıyor 4.yıl sürümüyle ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum
Evet dostum aynı versiyonu satın aldım 2 gün önce. Peki bizi böyle bırakacaklar mı yoksa düzeltecekler mi acaba.

Aynı versiyonu ben de aldım ne online bağlanabiliyorum ne de mod yükleyebiliyorum sizde de durum aynı mı mod kısmına erişebiliyor musunuz?

Geri
Yukarı