SnowRunner vs Spintires: MudRunner

iTracker

Centipat
Daha fazla  
Birini satın almak istiyorum ama kararsız kaldım. Neden son çıkan oyun eski oyuna göre daha ucuz merak ettim. Sizce hangisini alayım? Hangisi daha iyi? Nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birini satın almak istiyorum ama kararsız kaldım. Neden son çıkan oyun eski oyuna göre daha ucuz merak ettim. Sizce hangisini alayım? Hangisi daha iyi? Nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Biri daha karlı ve daha yeni diğeri daha çamurlu ve eski çok bir farkı yok. Ama SnowRunner daha iyi FFB hissi veriyor.

Gerçekten bende bugün farkettim, yeni oyun eski oyuna göre daha ucuz. Başta eski oyun sanırım daha iyi diye düşündüm ama iki oyunun yorumlarını karşılaştırınca Snowrunner'ın açık ara önde olduğunu farkettim. Fiyatlandırması neden öyle hiç bir fikrim yok, saçma duruyor. Alınacaksa Snowrunner tercih edilmeli bence.

Gerçekten bende bugün fark ettim, yeni oyun eski oyuna göre daha ucuz. Başta eski oyun sanırım daha iyi diye düşündüm ama iki oyunun yorumlarını karşılaştırınca SnowRunner'ın açık ara önde olduğunu fark ettim. Fiyatlandırması neden öyle hiçbir fikrim yok, saçma duruyor. Alınacaksa SnowRunner tercih edilmeli bence.

Eski oyunun grafikleri ve oynanışı dışında iki oyun aynı neredeyse çok bir fark yok ama eski oyunun daha pahalı olmaması gerekirdi dediğiniz gibi.

Arkadaşlar peki spintires yani serinin ilk oyununu nereden güvenli bir şekilde satın alabilirim yardım edebilir misiniz?

Geri
Yukarı