Çözüldü Social Club doğrulama maili gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

melposicionsj

Decapat
Arkadaşlar Social Club hesabımı oluşturdum güvenlik aşamalarını yaptım. Bugün girmek istedim yazdım şifremi. E postaya kod gönderdik onu girin dediler. Kod yok hatta Social Club alakalı hiçbir mail yok. Olan da hesabınız oluşturuldu falan. Gmail o hesaba kayıtlı. Sorun Social Club'da mı yoksa bende mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu bende yaşadım. Sonrasında tarayıcı üzerinden rockstar games sitesine giriş yapıp google hesabını bağladıktan sonra hemen mail geldi. 👌🏽
Aynı sorunu bende yaşadım. Sonrasında tarayıcı üzerinden rockstar games sitesine giriş yapıp google hesabını bağladıktan sonra hemen mail geldi. 👌🏽

Çözüm
Arkadaşlar gta 5 ücretsiz verildikten sonra çökmeler olabiliyor gelmiyorda kod gönderildi dedikten sonra spam kutunuza bakın eğer yoksa arama kısmına social clup yada rockstar yazarsanız çıkabilir eğer 2 kademeli giriş yapıp sildiyseniz yeni hesap açmanız lazım ben sorunumu böyle çözdüm eğer buda olmuyorsa gmailden bağlanın otomatik olarak giriş yapıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı