Social Club giriş yapmıyor

XORDECAI

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Arkadaşım üniversiteye gittiği için Steam hesabını bana vermişti. Bende kendi bilgisayarıma GTA 5'i indirdim fakat giriş yaparken ekrandaki hataları alıyorum. Forumda araştırdım ama kesin net bir çözümü yok gibi. Bunun için ne yapılabilir tam olarak sebebi nedir bilen var mı? Ayrıca ilk verdiği hatada bir mail gösteriyor fakat arkadaşım o maili sildiğini ve erişiminin olmadığını söyledi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    717,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    718,7 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaşın Steam hesabından oyuna girerken hangi mail ve şifre ile social club'a girdiyse yazıp giriş yapman gerekiyor. Bir kez kendin girersen sonrakiler otomatik olacak.

o maili zamanında silmiş yani istesekte o eski maili kurtaramayız. farklı bir yolu yok mu bunun
Benim bildiğim ilk bağladığın mailden girilebiliyordu sadece. Çünkü Steamden oyunu aldığında aslında Rockstar hesabına almış oluyorsun fakat emin değilim. Yeni bir hesap oluşturup girebiliyor musunuz?

Benim bildiğim ilk bağladığın mailden girilebiliyordu sadece. Çünkü Steam'den oyunu aldığında aslında Rockstar hesabına almış oluyorsun fakat emin değilim. Yeni bir hesap oluşturup girebiliyor musunuz?

Farklı bir Social Club hesabı oluşturdum ancak yine aynı hatayı veriyor. Yani en azından oyunu bir şekilde komple sıfırlayıp, sıfırdan farklı bir mail ile başlama yolu olsa öyle yapacağım ama var mı bilmiyorum

Farklı bir Social Club hesabı oluşturdum ancak yine aynı hatayı veriyor. Yani en azından oyunu bir şekilde komple sıfırlayıp, sıfırdan farklı bir mail ile başlama yolu olsa öyle yapacağım ama var mı bilmiyorum
Hatada belirttiği gizlenmiş mail hesabı sanırım arkadaşınızın hesabı oluyor. Eğer arkadaşınız adını ve şifresini hatırlıyorsa yazıp direkt girebilirsiniz aslında. Maile girmenize gerek yok.

Hatada belirttiği gizlenmiş mail hesabı sanırım arkadaşınızın hesabı oluyor. Eğer arkadaşınız adını ve şifresini hatırlıyorsa yazıp direkt girebilirsiniz aslında. Maile girmenize gerek yok.
evet hatada belirtilen hesap arkadaşın rockstar hesabı fakat eski maili olduğu için onu silmiş. dediğiniz gibi mailin adını ve şifresini sordum cevap bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı