Çözüldü Social Club GTA 5 Aktivasyon Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok sağ olun ben hepsini onlara attım, herhalde gitmemiş tekrar deneyeyim.

Hangi metni? Benim ilk mesajımdan öncekini diyorsanız orada ne söylediklerini çevirdim. Ellerine ulaşmamış. Tekrar gönderin o halde.
Yardımcı olur musun bugün geri döndüler, sağ ol.
8.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'e erişmede yaşadığınız sorun için üzgünüz. Sorunu çözmek için aşağıdaki yöntemleri denemenizi öneririz.
Öneri 1:
  1. Öncelikle Windows sistem tarih ve saat ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun.
  2. Social Club'daki şifrenizi değiştirin.
  3. Oyunu başlatan programı, launcher'ı kapatın.
  4. Belgelerim>Rockstar Games klasörünü açın.
  5. İçindeki Social Club klasörünü silin.
  6. C>Program Files>Rockstar Games ve C>Program Files x86>Rockstar Games klasörlerinin içindeki Social Club klasörlerini de silin.
  7. Giriş bilgileriniz sıfırlanmış olacak bu yapılanlarla. Oyunu tekrar başlatın.
  8. Hala sorun devam ediyorsa oyunu silip tekrar yükleyin.
Sorun devam ediyorsa alttaki çözümleri uygulayın.

Öneri 2:
  1. Launcher'ı kapatın.
  2. Belgelerim>Rockstar Games klasörünü açın.
  3. İçindeki Social Club klasörünü, silin / ismini değiştirin / başka bir konuma taşıyın.
  4. GTAV_Setup_Tool ismindeki dosyayı bulun ve açın.
  5. GTA V'i tamir etmeyi (Repair) seçin.
  6. İşlem bitince oyuna girmeyi deneyin.
Bu yaptığınız çözümlerin her birinin sonrasında, "her oyuna girmeyi ya da oyunu aktifleştirmeyi" karşınıza çıkan tüm sorunların, hata mesajlarının ekran görüntüsünü çekip kaydedin. Hala daha sorun çözülmezse kaydettiğiniz tüm görselleri adamlara yollayın.

Dostum seni de çok uğraştırdım çok sağ ol. Oyun açıldı bu arada konuyu kitleyin aynı sorunla karşılaşanlar bunu uygulasınlar.
GTA V'e erişmede yaşadığınız sorun için üzgünüz. Sorunu çözmek için aşağıdaki yöntemleri denemenizi öneririz.
Öneri 1:
  1. Öncelikle Windows sistem tarih ve saat ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun.
  2. Social Club'daki şifrenizi değiştirin.
  3. Oyunu başlatan programı, launcher'ı kapatın.
  4. Belgelerim>Rockstar Games klasörünü açın.
  5. İçindeki Social Club klasörünü silin.
  6. C>Program Files>Rockstar Games ve C>Program Files x86>Rockstar Games klasörlerinin içindeki Social Club klasörlerini de silin.
  7. Giriş bilgileriniz sıfırlanmış olacak bu yapılanlarla. Oyunu tekrar başlatın.
  8. Hala sorun devam ediyorsa oyunu silip tekrar yükleyin.
Sorun devam ediyorsa alttaki çözümleri uygulayın.

Öneri 2:
  1. Launcher'ı kapatın.
  2. Belgelerim>Rockstar Games klasörünü açın.
  3. İçindeki Social Club klasörünü, silin / ismini değiştirin / başka bir konuma taşıyın.
  4. GTAV_Setup_Tool ismindeki dosyayı bulun ve açın.
  5. GTA V'i tamir etmeyi (Repair) seçin.
  6. İşlem bitince oyuna girmeyi deneyin.
Bu yaptığınız çözümlerin her birinin sonrasında, "her oyuna girmeyi ya da oyunu aktifleştirmeyi" karşınıza çıkan tüm sorunların, hata mesajlarının ekran görüntüsünü çekip kaydedin. Hala daha sorun çözülmezse kaydettiğiniz tüm görselleri adamlara yollayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı