Çözüldü GTA V Social Club aktivasyon kodu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mentoraltair

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Steam üzerinden 77 TL'ye GTA V satın almıştım. 100 saati aşkın sürem var oyunda. Ama bugün oyuna girince benden aktivasyon kodu istedi. Steam'de görünen kendi kodumu girdim kod kullandı dedi kabul etmedi. Lütfen çözümünü bilen yazsın detaylıca. Tek çözüm silip tekrardan yüklemekse onu da yaparım ama yeter ki çözülsün.

20220411_143327.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsin.
2- Modemi kapatıp açıp deneyebilirsin.
3- Steam ile Rockstar Games'in bağlı olduğuna emin ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine bilgisayarın Wi-Fi'sini kapayıp açtım. İşe yaramadı.

Bilgisayar Wi-Fi'sını açıp kapatmak hiçbir şeyi değiştirmez.
Selamlar. Steam üzerinden 77 TL'ye GTA V satın almıştım. 100 saati aşkın sürem var oyunda. Ama bugün oyuna girince benden aktivasyon kodu istedi. Steam'de görünen kendi kodumu girdim kod kullandı dedi kabul etmedi. Lütfen çözümünü bilen yazsın detaylıca. Tek çözüm silip tekrardan yüklemekse onu da yaparım ama yeter ki çözülsün.

Eki Görüntüle 1356202

Eğer mümkün ise telefonunuzdan mobil erişim noktasını açarak bilgisayara bağlayıp deneyebilirsin.

Mobil erişimden bağlanınca o kod girme ekranı gelecek mi yine
Social Club yazılımı açıldığında sizin aktivasyon kodunuzu tarar ve bulmaya çalışır. GTA 5 aktivasyon kodu sorunu da tam burada devreye girer. Social Club serverlarına bağlantı kurulamaz ise aktivasyon kodunuzu bulamaz. Bu yüzden de aktivasyon gerekli hatası ile karşılaşırsınız. Öncelikle eğer başka bir internete bağlanma şansınız varsa onu değerlendirin. Örneğin telefonunuzu modem olarak kullanıp internetinizi paylaşabilirsiniz.

Social Club yazılımı açıldığında sizin aktivasyon kodunuzu tarar ve bulmaya çalışır. GTA 5 aktivasyon kodu sorunu da tam burada devreye girer. Social Club serverlarına bağlantı kurulamaz ise aktivasyon kodunuzu bulamaz. Bu yüzden de aktivasyon gerekli hatası ile karşılaşırsınız. Öncelikle eğer başka bir internete bağlanma şansınız varsa onu değerlendirin. Örneğin telefonunuzu modem olarak kullanıp internetinizi paylaşabilirsiniz.
Şimdi deneyip sonucunu yazacağım.
Şimdi deneyip sonucunu yazacağım.
Denedim olmadı. Tekrar aynı ekran geldi. Başka çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı