Social Club GTA 5 İndirirken "Connection to Download Server Lost" Hatası

MisleadinG

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni GTA 5 aldım PC'ye ama indirirken 5 saniyede bir Connection to download server lost hatası alıyorum. Sonradan hep o şekilde kalıyor ne yaptıysam çözemedim. Torrentle indirsem GTA'yı sonra aynı yere orijinal Setup'tan kurmayı denesem oyunu görüp yüklemez mi acaba?
Sizlere sorayim dedim. (Çözüm bulabilirseniz daha hoş olabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Social Club'daki hesabı gir sonra keyi gir. Öyle de olur şöyle özetlersek GTA 5 indirip kurduktan sonra hesabını gir key sorarsa keyi gir. Sonra güncelleme indirecek sonra oynayabilirsin.

VPN kullanmayı dene.
Normalde 4 saatte inecek olan şeyin 15 saatte inmesini istemiyorum.

Social clubdaki hesabı gir sonra keyi gir öylede olur şöyle özetlersek gta 5 indirip kurduktan sonra hesabını gir key sorarsa keyi gir sonra güncelleme indirecek sonra oynayabilirsin
Ne demek istediğini anlamadım. Ne keyi? Zaten yaptım onları oyun inmiyor 5 SN'de bir hata veriyor sonrasında sürekli hata veriyor. 2-8 arası bırakmıştım 300 MB'de hata vermiş.

Denemeden böyle bir şey demek hata. Social club sunucuları TR için anlamadığım şekilde kısıtlama kullanıyor. VPN olmadan 200KB ile kopmalar ile indiriyordum fakat VPN sonrası kopmalar bitti ve hızım 3.5MB çıktı.

Denemeden böyle bir şey demek hata. Social club sunucuları TR için anlamadığım şekilde kısıtlama kullanıyor. VPN olmadan 200KB ile kopmalar ile indiriyordum fakat VPN sonrası kopmalar bitti ve hızım 3.5MB çıktı.
Az önce denedim normalde 4.5mb/sn ile indiriyor dns programıyla 300 kbyte/sn
DNS programının ismini yazar mısın ?

Sen yanlış anlamışsın. GTA 5 torrentten indir hesabını gir key sormaz büyük ihtimal.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı