"Social Club hesabı başka bir Steam hesabına bağlı" hatası

• Konuyu başlatan 518900
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 806

518900

Decipat
GTA 5'e giremiyorum, Social Club denen bir işe yaramayan şey Steam'e bağlanmıyor, başka Steam hesabına bağlı diyor. Paramla rezil oluyorum. Her şeyi doğru girmeme rağmen oyuna giremiyorum. Desteğe yazdım sorunumu çözmediler 5 yıl önce aldığımda Steam'den gelen maili istiyor. Böyle iş mi olur?

Dosya Ekleri

• IMG_20231005_170902.jpg
    IMG_20231005_170902.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 102
GTA 5'e giremiyorum, Social Club denen bir işe yaramayan şey Steam'e bağlanmıyor, başka Steam hesabına bağlı diyor. Paramla rezil oluyorum. Her şeyi doğru girmeme rağmen oyuna giremiyorum. Desteğe yazdım sorunumu çözmediler 5 yıl önce aldığımda Steam'den gelen maili istiyor. Böyle iş mi olur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamanında Enis Kirazoğluna da aynı problem olmuştu, ortalarda çözümü olması lazım bir bak derim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Zamanında Enis Kirazoğlu'na da aynı problem olmuştu, ortalarda çözümü olması lazım bir bak derim.

Dostum bu videoyu sonuna kadar izledim fakat hiçbir şey anlamadım! Şuan sinirden ne yapacağımı bilmiyorum.

Zamanında Enis Kirazoğlu'na da aynı problem olmuştu, ortalarda çözümü olması lazım bir bak derim.

Adam deli falan heralde *** ne dediğini anlayamıyorum crack indiricem

İlk başta girdiğiniz Social Club ile girince çalışıyor. Eğer onun şifresini unuttuysan geçmiş olsun.

Dostum zaten ilk hesabım social Club 2 günde 1 oyun çıkarttığı için bu çileler oluyor tabii.

İlk başta girdiğiniz Social Club ile girince çalışıyor. Eğer onun şifresini unuttuysan geçmiş olsun.
Neden zaten şifre değiştirme diye birşey var

Son düzenleme:
Social Club'a girin ayarlardan steam hesabınız ile bağlantısını kesip tekrar bağlayın emin değilim yaptığınız bir ilerleme vb. varsa gidebilir.
1696517414273.png

Hesabın bağlı olduğu social club hesabı hangisi onu nasıl öğrenicez. Ben kağıda yazdığım hesaba giremiyorum şu an. Yeni hesap oluşturdum. Başka hesaba bağlısınız çıkıp ona girin diyor. Rockstar sinirlerimi zorluyor

Hesabın bağlı olduğu Social Club hesabı hangisi onu nasıl öğreneceğiz. Ben kağıda yazdığım hesaba giremiyorum şu an. Yeni hesap oluşturdum. Başka hesaba bağlısınız çıkıp ona girin diyor. Rockstar sinirlerimi zorluyor.

Hocam bulamazsınız destek harici bir çözüm bulunmamakta 1 ay destekle uğraşacaksınız Steam satın alma makbuzu falan isteyecekler.

Geri
Yukarı