Social Club hesabı çalındı ve Rockstar Support 2 haftadır cevap yazmıyor

Thicc_Boi

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce Social Club hesabım çalınmıştı ve bunun üstüne Rockstar Suppor'ta yazdım.
Yaklaşık 1 hafta kadar mail üzerinden iletişime geçtiler ve ardından bilgilerin gerekli yerlere iletildiğini yazan bir mail attılar.
O zamandan beri 2 haftadır herhangi bir şey olmadı. Bir sorun çıkmış mıdır? Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Rockstar'ın hile konusunda sorumsuz olması nedeniyle ticket yağmuruna tutuyorlar. Allah bilir hiçbir şikayete bakmıyorlardır şu anda.

Aynı durumdayım. Hesabım çalındı hiçbir oyuna erişemiyorum. Desteğe tüm bilgiler ve erkan görüntüleriyle başvurdum. Bir mail attılar, mailin sahibinin siz olduğunu onaylamamız için bu maili yanıtlayın diye. Onu yanıtladım 1 haftadır bekliyorum.

Hocam aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kayıtlı olan hesabıma girmeye çalıştığımda sizin aldığınız hatayı alıyordum. Durduk yere neden şifre falan istiyor derken senin karşılaştığın ekranla karşılaştım. Benim bu şekilde biten bir mail adresim de yok. Biraz afalladım görünce tekrar kontrol ettim böyle bir mailim var mı diye. Hayır, bulamadım. Yani büyük bir hesap çalma olayı dönüyor. Technopat forum moderatörleri ve kurucularının bu konuyu gündeme getirmeleri gerekiyor bence. Hesaplar gitmiş. Farklı mailler üzerine geçirilmiş.

Dosya Ekleri

• rahman.JPG
    rahman.JPG
    43,2 KB · Görüntüleme: 32
Hocam aynı sorun bende de var mail attım kanıt istewdiler hsabın bana ait olduğunu gönderdim bekliyorum şu anada sizde süreç nasıl ilerledi anlatabilir misiniz nasıl güncellediler?

İlk başta hesap çalındığında bilet açmak için bir hesaba ihtiyacım vardı. Ben de çalınan hesabın mail adresiyle yeni hesap açtım ve ilk bileti attım. Attığım bilette mail adresimde bulunan hesabı ilk açtığımda gelen postaları, hesabımdaki oyunların faturalarını ve bağlı olan Steam, Epic Games hesaplarımın yer aldığı görselleri kendilerine ilettim.
Daha sonrasında bana hesabın sahibi olduğumu doğruladıklarını fakat hesabın mail adresi ile yeni hesap açtığım için bu hesabı silmeleri gerektiğini söylediler. Bunun için de izin istediler. Bunu onayladıktan sonra yaklaşık 4 gün içerisinde şifre sıfırlama maili aldım.
Şifremi sıfırlayarak da hesaba erişim sağlayabildim. Ek bir şey istemediler hesabın sahibinin ben olduğumu doğruladıktan sonra.
Ek olarak hesabı aldıktan sonra Google Authenticator ile 2 adımlı doğrulamayı aktif ettim. Destek sistemi de hesabın güvenliği için bunu önerdi.

Bende hesabımı geri aldım bugün. 1 günlük ticketlaşmanın ardından. İkinci bir soruyu yöneltmeyecekleri kadar kanıtı sundum direkt hızlıca hesabımı aldım. İstediğim mail adresi üzerine çektim hesabı.

Hocam bir haftadan fazla oldu bana dönmediler ticket attım mailden bu e postanın sahibi olduğunuzu doğrulayın diye mesaj yollayın dedi yolladım ses soluk yok böyle bir sorumsuzluk olamaz ya.

Hocam bir haftadan fazla oldu bana dönmediler ticket attım mailden bu e postanın sahibi olduğunuzu doğrulayın diye mesaj yollayın dedi yolladım ses soluk yok böyle bir sorumsuzluk olamaz ya.

Hocam bende yolldımn tüm kanıtları hala beklemedeyim bir dönüş alamdım gerçekten büyük sorumsuzluk var.

Bende hesabımı geri aldım bugün. 1 günlük ticketlaşmanın ardından. İkinci bir soruyu yöneltmeyecekleri kadar kanıtı sundum direkt hızlıca hesabımı aldım. İstediğim mail adresi üzerine çektim hesabı.

Hocam ne gibi kanıtlar sundunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı