Social Club hesabına girilmiyor ve hesaptaki bütün oyunlar kaybolmuş

Eren BULAT

Hectopat
Makaleler
1
Epic Games üzerinden RDR2'ye sahibim ve önceden oyunu indirip kendi social Club hesabım ile eşleştirip oynadım. Dün oyunu indirip tekrar açmayı denediğimde benden Social Club hesabımı girmemi istedi fakat girdiğimde ise, bu Epic Games hesabı zaten öncesinde farklı bir social Club hesabı ile eşleştirildi hatası veriyor. Kendi Social Club hesabıma girip baktığımda ise sahip olduğum tüm oyunların kayıp olduğunu görüyorum. Ekte resimleri verdim zaten. Bu konu hakkında hem Epic Games'e hem de Rockstar Games'e mail attım fakat Epic Games biz yardımcı olamıyoruz dedi, Rockstar'dan ise dönüş alamadım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-10 224610.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-10 224610.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran görüntüsü 2023-09-11 170421.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-11 170421.png
    73,1 KB · Görüntüleme: 15
Epic Games üzerinden RDR2'ye sahibim ve önceden oyunu indirip kendi Social Club hesabım ile eşleştirip oynadım. Dün oyunu indirip tekrar açmayı denediğimde benden Social Club hesabımı girmemi istedi fakat girdiğimde ise, bu Epic Games hesabı zaten öncesinde farklı bir Social Club hesabı ile eşleştirildi hatası veriyor. Kendi Social Club hesabıma girip baktığımda ise sahip olduğum tüm oyunların kayıp olduğunu görüyorum. Ekte resimleri verdim zaten. Bu konu hakkında hem Epic Games'e hem de Rockstar Games'e mail attım fakat Epic Games biz yardımcı olamıyoruz dedi, Rockstar'dan ise dönüş alamadım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, ne yapmam lazım?

Doğru social Club hesabını girdiğinden eminsen bu sorun bende de olmuştu Rockstar er ya da geç dönüyor maile. Benim oyunlarımı kurtarmışlardı.

Geri
Yukarı