"Social Club is currently experiencing technical difficulties" hatası

meertss

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşım GTA 5 story mod oynaması için Online'ı banlı Epic hesabımı vermiştim. Şimdi arkadaşım oyunu Steam üzerinden aldı ve indirdi. Fakat oyuna girdiğinde Rockstar Online serverlarına bağlanamıyorsunuz hatasını aldı. Benim hesabım ile onun girdiği hesaplar farklı. Rockstar sunucularına baktığımda sunucular aktif gozüküyor.

resim_2022-08-18_143638414.png

Konuyu takipteyim, ben de yaşadım bu sorunu yaşıyorum.

Yaptığım şeyler Social Club'ı silip yeniden yüklemek, -scOnlineOnly komutunu yazmak. Bunun harici bulamadım bir şey.

Arkadaşım GTA 5 story mod oynaması için Online'ı banlı Epic hesabımı vermiştim. Şimdi arkadaşım oyunu Steam üzerinden aldı ve indirdi. Fakat oyuna girdiğinde Rockstar Online serverlarına bağlanamıyorsunuz hatasını aldı. Benim hesabım ile onun girdiği hesaplar farklı. Rockstar sunucularına baktığımda sunucular aktif gozüküyor.

Eki Görüntüle 1489741

Rockstar destek sayfasına yazın bakalım. Bilet açın bir tane.

şu anda bu hatayı alıyoruz social clup ı flan sildik yükledik fakat hala bişey değişmedi
Konuyu takipteyim, ben de yaşadım bu sorunu yaşıyorum.

Yaptığım şeyler Social Club'ı silip yeniden yüklemek, -scOnlineOnly komutunu yazmak. Bunun harici bulamadım bir şey.

Rockstar destek sayfasına yazın bakalım. Bilet açın bir tane.

Baktım fakat hangi seçenekleri seçeceğimi anlayamadım

Dosya Ekleri

• 1660824351537.png
    1660824351537.png
    48,7 KB · Görüntüleme: 54
Şu anda bu hatayı alıyoruz social Club'ı flan sildik yükledik fakat hala bir şey değişmedi

Baktım fakat hangi seçenekleri seçeceğimi anlayamadım

1.ADIM
1660826558058.png

2.ADIM

1660826594230.png

3.ADIM neden giriyorsanız GTA 5'e onu seçin
1660826638127.png

4.ADIM (ben bilgisayar seçeneğinden yaptım diğerleri de aynımı olur bilmiyorum)

1660826769343.png

Kullanır mısınız bilmem ama ben gene de atayım. İngilizceniz iyi değilse çeviri yapabilirsiniz kontrol ederek çünkü bazen yazdığınızdan bambaşka cümleler çıkabiliyor birkaç kere kontrol ederseniz bir sorun olacağını düşünmüyorum.

sağol deniyorum şimdi
1.ADIM
Eki Görüntüle 1489828

2.ADIM

Eki Görüntüle 1489829

3.ADIM neden giriyorsanız GTA 5'e onu seçin
Eki Görüntüle 1489830

4.ADIM (ben bilgisayar seçeneğinden yaptım diğerleri de aynımı olur bilmiyorum)

Eki Görüntüle 1489833

Kullanır mısınız bilmem ama ben gene de atayım. İngilizceniz iyi değilse çeviri yapabilirsiniz kontrol ederek çünkü bazen yazdığınızdan bambaşka cümleler çıkabiliyor birkaç kere kontrol ederseniz bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı