Social Club ve Ubisoft hesaplarıma bağlı olan e-posta adresimi değiştiremiyorum

ewok

Hectopat
Daha fazla  
E-posta adresimi yanlışlıkla sildim. Bu yüzden Social Club, Ubisoft, Epic Games gibi yerlere kayıtlı e-posta adresimi değiştirmeye çalıştığım zaman e-posta adresinize mail gönderdik bakın diyorlar. Ama sildiğim için ulaşamıyorum. Epic Games desteğiyle konuşup bu durumu çözdüm ama Social Club ve Ubisoft ile iletişime geçemiyorum. Bu sorunu nasıl çözerim? İlla ki yeni hesap açmam mı lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ubisoft'un canlı destek hattı var fakat E-posta adresini yanlışlıkla silmen ilginç. Hesapların hakkında gerekli bilgilerin var ise Ubisoft canlı desteği ile birlikte değiştirebilirsin. Social Club için email destek hattı bulunuyor. ( İngilizce )

Ubisoft'un canlı destek hattı var fakat E-posta adresini yanlışlıkla silmen ilginç. Hesapların hakkında gerekli bilgilerin var ise Ubisoft canlı desteği ile birlikte değiştirebilirsin. Social Club için email destek hattı bulunuyor. ( İngilizce )
Xbox'ımı satarken hesabımı da vereceğim için ve xbox hesabıma bağlı e-postam başka yerlere de bağlı olduğu için kullanmamış bir e-postayı xbox'a bağlamak istedim. Yenisini bağlayınca eski e-postamın xbox'tan silineceğini sandım ama tamamen silinmiş. Ben de böyle ortada kaldım.

Öncelikle konsol hakkında bilgi sahibi değilim. E-posta adresini sildin derken e-posta ile iletişime geçerek mi sildin yoksa kaybettim manasında mı, orasını anlamadım. Fakat dediğim gibi Ubisoft'un canlı destek hattı var hesap bilgilerini değiştirmek veya hesabını kurtarmak istiyorsan hesap hakkında önemli ve gerekli bilgilere sahip olman gerekir. Social Club için de email destek hattı bulunuyor fakat ikiside ingilizce. İngilizcem konuşacak kadar iyi değil diyorsan da translate üzerinden fazla gramer katmadan düzgün bir Türkçe ile başarılı bir çeviri yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı