Social Club'a bağlanılmıyor

Ottojan

Picopat
Arkadaşlar merhaba.
Birkaç gündür evimdeki internet bağlantısıyla RDR2'ye giremiyorum çünkü Social Club'a bağlanmıyor. Uygulamanın açılmamasının üstüne PC'den laptoptan telefondan socialclub.rockstargames.com web sitesine bile girmiyor. Telefonumdan ağ paylaşımı yaptığım zaman bir sıkıntı yok, siteye de giriyor oyuna da ama diğer türlü ne denediysem olmadı. Sorun açık şekilde modemle alakalı belli. Fişini, kablolarını çekip taktım, hard reset attım, yazılımını güncelledim. Yok yok yok, olmuyor. Çözemedim. Böyle bir sorunla karşılaşan ve çözen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür dilerim reset attığını görmemişim.
Bende bu sorunla karşılaşmıştım fakat modemi resetleyince geçmişti. Sorun Rockstar'ın internet zaman aşımı yüzünden IP adresimi engellemesi ile olmuştu. Resetleyince IP adresim değişmişti.
Bir de Güvenli İnternet Hizmeti kullanıyorsan onu kapatıp dener misin? Eğer hiçbir şekilde olmuyorsa VPN ile girebilirsin.

Özür dilerim reset attığını görmemişim.
Bende bu sorunla karşılaşmıştım fakat modemi resetleyince geçmişti. Sorun Rockstar'ın internet zaman aşımı yüzünden IP adresimi engellemesi ile olmuştu. Resetleyince IP adresim değişmişti.
Bir de Güvenli İnternet Hizmeti kullanıyorsan onu kapatıp dener misin? Eğer hiçbir şekilde olmuyorsa VPN ile girebilirsin.
Araştırdığımda herkesin son aşama reset atınca düzeldiğini gördüm ama bende işe yaramadı ilginç şekilde. Reset atmama rağmen IP adresim değişmemiş olamaz herhalde. Hiçbir şekilde olmazsa pek tercih etmesem de VPN kullanacağım mecbur.

Araştırdığımda herkesin son aşama reset atınca düzeldiğini gördüm ama bende işe yaramadı ilginç şekilde. Reset atmama rağmen IP adresim değişmemiş olamaz herhalde. Hiçbir şekilde olmazsa pek tercih etmesem de VPN kullanacağım mecbur.
Statik IP kullanıyorsanız IP adresiniz değişmemiş olabilir.

Statik IP kullanıyorsanız IP adresiniz değişmemiş olabilir.
net.png

Arayüzde bu şekilde. Farklı bir şekilde mi olması gerekiyor acaba?

Dosya Ekleri

• net.png
    net.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 28
VPN ile girmeyi deneyin o zaman. Veya telefonunuzun interneti ile bağlanıp sonradan Social Club menüsünde iken tekrar modeminizin internetine geçin.
VPN ile ping sıkıntısı yaşarım büyük ihtimal. Telefon internetiyle bağlanıp oyundayken kendi ağıma bağlanmayı denedim malesef olmuyor. Bu sorunu tam çözmeden rahat edemeyeceğim :) Teşekkür ederim yardımın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı