Social Club'a kayıtlı email adresimi hatırlamıyorum

Podiv

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd Ryzen 5 5500 3.60Ghz

Anakart: Asus Prime B550M-K 4800mhz OC

Ram: NeoForza 16GB (2x8gb) 3200mhz ram bellek

Grafik Kartı: Sapphire Nitro Amd Radeon RX560 4GB Ddr5

Disk:
1. Apacer As340 Panther 480gb sata 3.0 SSD
2. SanDisk 480gb sata 3.0 SSD

Güç Kaynağı: Aercool VX Plus AE-VXP400 400 Watt Psu

Kasa: Dark X-Force ATX kasa

İşlemci Soğutucusu: Snowman T6 Ultra
Meslek
Teknisyen
Rockstar Games saçma bir şekilde RDR2 oynamam için benden GTA 4 oyununda Steam'a bağladığım email hesabımı girmemi istiyor. Uzun süre uğraştıktan sonra aklıma GTA 4'ü indirip belki otomatik bağlanır ve oyun içinde Home tuşu ile görürüm diye denedim bu sefer de u ile başlayıp l harfi ile biten bir hesapla giriş yapmamı söylüyor. Ama ben bu hesabı da hatırlayamıyorum. Rockstar Support'a yazdım bekliyorum ama bir öneriniz var mıdır?
Sizce çok saçma bir sistem değil mi?
Ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• gta4.JPG
    gta4.JPG
    169,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet maalesef çok saçma bir sistem. Destekden başka çözümün yok destek ile iletişime geçip gerekli bilgileri onlara sağladığında mail değiştirme işlemeni yapıyorlar bende o şekilde çözdüm. Hesap kaldırma işlemi yapılamıyor ama hatırlamadığın mailini değiştirebilirsin. Eğer hesap kaldırma işlemi yaparsan Steam'deki Rockstar oyunlarını bir daha oynayamıyorsun direk destek cevabıdır bu.

Evet maalesef çok saçma bir sistem. Destekden başka çözümün yok destek ile iletişime geçip gerekli bilgileri onlara sağladığında mail değiştirme işlemeni yapıyorlar bende o şekilde çözdüm. Hesap kaldırma işlemi yapılamıyor ama hatırlamadığın mailini değiştirebilirsin. Eğer hesap kaldırma işlemi yaparsan Steam'deki Rockstar oyunlarını bir daha oynayamıyorsun direk destek cevabıdır bu.
Teşekkür ederim. Ben de hesabı Steam'dan silip yerine kendim yeni hesap oluşturacağım diye düşünüyordum. Yeter ki şu lanet eski hesabı koparsınlar Steam'dan başka birşey istemiyorum. İade de kabul etmiyor 1 ay oldu alalı. İade kabul etse başka platformdan alırım oyunu veya hiç almam.

Geri
Yukarı