Sodium ile starlight aynı anda kullanılabilir mi?

Evet.

1708267439824.png

Ayrıca mods klasörünüzde sodium, starlight ve the first City dışında hiçbir mod bulunmasın. Aksi takdirde mod ile uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bir de açıklamadaki ayarları mutlaka yapmanız gerekli.

Evet.

Eki Görüntüle 2119836

Ayrıca mods klasörünüzde sodium, starlight ve the first City dışında hiçbir mod bulunmasın. Aksi takdirde mod ile uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bir de açıklamadaki ayarları mutlaka yapmanız gerekli.

Lithiumda tavsiye ederim hocam bir de sodium extra.

Kullanabilirsin eğer çalışmazsa fabrici yeniden kurman yeterli. O da olmazsa starlight yerine phospor kullan hem sadece sodium + starlight permormans açısından kötü benim eski PC'de ( 15 yıllık) MC'yi 1.20.4 300FPS oynamk için bayağı bir mod yüklemişitim. İsterseniz listesini atayım.

Kullanabilirsin eğer çalışmazsa fabrici yeniden kurman yeterli. O da olmazsa starlight yerine phospor kullan hem sadece sodium + starlight permormans açısından kötü benim eski PC'de ( 15 yıllık) MC'yi 1.20.4 300FPS oynamk için bayağı bir mod yüklemişitim. İsterseniz listesini atayım.

Atsana.

Modun sayfasında sodium ve starlight dışında hiçbir modla kullanmamanızı öneriyor. Sorun yaşayabilirsiniz en azından sadece bu modla oynarken sodium ve starlight dışında mod kullanmayın.
Kullanırsanız sorun yaşayabileceğinizi yazmışlar mod ile.

Lithium da tavsiye ederim hocam bir de sodium extra.

Bu mod ile sodium ve starlight dışında bir mod kullanılması önerilmiyor. Lithium ve sodium extra muhtemelen sorun yaşatmaz fakat mod ile yine de kullanmamak gerek. Zaten tek oynayışlık eğlencesine yapılmış bir mod.

Bu konudaki tüm modları bahsettiğiniz MrBeast modu dışında oynarken kurabilirsiniz.
MrBeast modu ile oynarken sodium ve starlight dışında bir mod kurmayın.

1708272323297.png

Başka mod eklemeyin, aksi takdirse sorun yaşarsınız.

1708272295845.png

(Lütfen bu modu Smp'nize eklemeyin!) yeni bir dünyada tek seferlik sadece modun sayfasında bahsedilen modlar ile oynanması için tasarlanmıştır.

Kullanabilirsin eğer çalışmazsa fabrici yeniden kurman yeterli. O da olmazsa starlight yerine phospor kullan hem sadece sodium + starlight performans açısından kötü benim eski PC'de (15 yıllık) MC'yi 1.20.4 300FPS oynamak için bayağı bir mod yüklemiştim. İsterseniz listesini atayım.

Phospor 1.20'de gelen güncelleme yüzünden geliştirilmeyi bıraktı, starlight devam ediyor. Zaten eskiden de starlight Phospor'u açık ara geçiyordu. Ayrıca 15 yıllık PC'de 1.20.4'ü düşük ayarlar 8 chunk baz alırsak 300 FPS oynamanız pek gerçekçi durmuyor.

İllaki Vanilla için performans modları istiyorsanız üstteki konuyu kullanın.

Son düzenleme:
Modun sayfasında sodium ve starlight dışında hiçbir modla kullanmamanızı öneriyor. Sorun yaşayabilirsiniz en azından sadece bu modla oynarken sodium ve starlight dışında mod kullanmayın.
Kullanırsanız sorun yaşayabileceğinizi yazmışlar mod ile.

Bu mod ile sodium ve starlight dışında bir mod kullanılması önerilmiyor. Lithium ve sodium extra muhtemelen sorun yaşatmaz fakat mod ile yine de kullanmamak gerek. Zaten tek oynayışlık eğlencesine yapılmış bir mod.

Bu konudaki tüm modları bahsettiğiniz MrBeast modu dışında oynarken kurabilirsiniz.
MrBeast modu ile oynarken sodium ve starlight dışında bir mod kurmayın.

Eki Görüntüle 2119945

Başka mod eklemeyin, aksi takdirse sorun yaşarsınız.

Eki Görüntüle 2119944

(Lütfen bu modu Smp'nize eklemeyin!) yeni bir dünyada tek seferlik sadece modun sayfasında bahsedilen modlar ile oynanması için tasarlanmıştır.

Phospor 1.20'de gelen güncelleme yüzünden geliştirilmeyi bıraktı, starlight devam ediyor. Zaten eskiden de starlight Phospor'u açık ara geçiyordu. Ayrıca 15 yıllık PC'de 1.20.4'ü düşük ayarlar 8 chunk baz alırsak 300 FPS oynamanız pek gerçekçi durmuyor.

İllaki Vanilla için performans modları istiyorsanız üstteki konuyu kullanın.
Bunu bilmiyordum sağol ama bilgisayarım dönemin en iyisiydi bunu geçtim kendi yaptığım bağzı deşikliklerlede yüksek performans alıyordum bu arada en fazla 300 diyecektim ortalaması 120-180 FPS bide ben dediğim gibi kendim özeleştirme yaptım oyun dosylarında bu yüzden olabilir... Tekrar Sağolun Hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı