Sömestr Tatilinde Nakil Aldırmak

• Konuyu başlatan Mr. J
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 10B

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ben Sömestr Tatilinde nakil aldırmak istiyorum. Haftaya okula gitsem nakil deneyebilir miyim ? Yoksa okulların açılmasın mı beklemek zorundayım ?

9. sınıfım. Kontenjan 1 gözüküyordu en son. :):)
Edit: Hala 1 gözüküyor.

Edit: Bilgisi olan yok mu dostlar ?

Dosya Ekleri

• Yeni_Bit_E_lem_Resmi_2_ (1).jpg
    Yeni_Bit_E_lem_Resmi_2_ (1).jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 258
Tabiki de aldırabilirsin bir sıkıntı olmaz tavsiyen nakilini aldırıken bilgilerinide hemen yollasınlar çümkü 40 gün ptt süresi var.Hiçbir sıkıntı olmaz.

Gerçekten mi ? Çok sevindim ya. Yani 2. dönem başka bir okulda olabilirim. O zaman yarın peder bey ile gidip nakil dilekçesini yazalım.
:):)
Edit: Başka okul derken 2. dönem eski okuluma değil direk yeni okuluma gitmeyi kastetmiştim.

Ben ilk donemin son haftasi verdim. Bu gun anca oldu. Seninde olur. Ayrica peder deme bence babana ne olursa olsun.

Pederi genelde hani bir tip vardir ya "serseri tip" o insanlar soyler. Bunu bilerek soyluyorum o tip insanlarin soyledigini. Ne bu foruma nede baska bir imsama yakisiyor bu lafi babasi icin demek.
Doğru diyorsun ama bende çok kullanıyorum ve babam bir şey demiyor. Bence "Peder" kelimesini bir grup gereksiz insan kullanıyor diye kötülemek çokta doğru değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı